Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić efekt "słońce we włosach" nie robiąc balejażu?
Jak zrobić efekt "słońce we włosach" nie robiąc balejażu?
Jak zrobić efekt "słońce we włosach" nie robiąc balejażu?
Farbowanie

Jak zrobić efekt "słońce we włosach" nie robiąc balejażu?

Dział
Często myślisz o twoich ładnych refleksach, które masz we włosach, gdy wracasz z letnich wakacji. Niemniej jednak tej zimy również chciałabyś je mieć! Jak zrobić efekt "słońce we włosach" nie robiąc balejażu? Profesjonaliści wszystko ci wyjaśnią.
 
Balejaż nie jest obowiązkowy, niemniej jednak trzeba będzie przejść etap "rozjaśniania". "Możesz wybrać częściową koloryzację. Nie rozjaśniaj włosów o więcej niż dwa odcienie, ponieważ efekt "słońce we włosach" jest łagodny. "Babcine" techniki, zgodnie z którymi używa się cytryny, miodu lub soli, niekoniecznie są skuteczne. Należy ich unikać, ponieważ wysuszają one włosy".
 
Jeśli pragniesz zrobić sobie efekt "słońce we włosach", zapomnij o spreju rozjaśniającym. "Sprej rozjaśniający jest niebezpieczny. W zależności od produktu i stanu twoich włosów, możesz przypadkiem uzyskać pomarańczowy odcień. Bardzo często kobiety przychodzą do salonu, ponieważ okazuje się, że ich włosy mają miedziany kolor. Ciężko jest wówczas powrócić do naturalnego koloru".
 
Szampon do blond włosów nie jest rozwiązaniem. "Niektóre kobiety myślą, że szampon przeznaczony do blond włosów pozwoli im rozjaśnić ich kolor. Niemniej jednak, wcale tak nie jest. Może im dodać połysku i blasku, ale ich nie rozjaśni".
 

Nasza rada: Podczas wizyty u fryzjera, pamiętaj że, idealny efekt "słońce we włosach" jest ten, który jest mało widoczny. Jeśli nie chcesz balejażu, twoja koloryzacja musi być subtelna.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ