Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić duże loki na prostych włosach?
Jak zrobić duże loki na prostych włosach?
Fryzura

Jak zrobić duże loki na prostych włosach?

Dział
Duże loki na prostych włosach to nie mit, ale rzeczywistość! Dowiedz się, jak uzyskać tę stylizację, dzięki radom naszego eksperta.
 
Dosyć łatwo jest zrobić loki na prostych włosach. "Zaopatrz się w lokówkę, która jest niezbędna do otrzymania takiego efektu. Umyj włosy szamponem Pureté Ultime gamy Keratin Therapy, a następnie je wysusz. Nałóż na włosy produkt termoaktywny, by ochronić je przed wysoką temperaturą, a następnie zrób loki, wybierając kosmyki o większej objętości. Nawijaj je od końcówek po czubek głowy. Chwilę je przytrzymaj i wypuść, a następnie spryskaj lakierem".
 
Twoja fryzura nie będzie się trzymać przez kilka godzin, jeśli masz bardzo proste włosy. "Otrzymasz doskonały efekt bez problemu, pod warunkiem, że je odpowiednio przygotujesz, by zoptymalizować trwałość loków. Co więcej, nie zapomnij, że duże loki trzymają się krócej niż małe, ponieważ szybciej się prostują. Czas pracy – wszystko zależy od długości włosów. Będzie on oczywiście krótszy, jeśli nosisz fryzurę na chłopczycę, a niżeli w przypadku włosów o długości XXL".
 
Nasza rada. Zauważyłaś, że twoje włosy prostują się w środku dnia? Potargaj je palcami, by nadać im ruchu i otrzymać efekt wavy, który wciąż będzie modny tej wiosny.
 
©PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ