Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić dobry brushing?
Jak zrobić dobry brushing?
Eksperci

Jak zrobić dobry brushing?

Dział
Aby uzyskać proste włosy, nie jesteś skazana tylko na prostownicę. Przy użyciu szczotki i suszarki możesz uzyskać taki sam rezultat. Odkryj techniki profesjonalistów.
 
Oczywiście, potrzebujesz suszarki do włosów, ale jeżeli chodzi o wybór pozostałych przyborów, należy on do ciebie. Szczotka okrągła czy płaska? Obie znajdą zastosowanie!
 
Okrągła szczotka pozostaje punktem odniesienia dla tych, którzy chcą osiągnąć doskonały efekt. Zacznij od podsuszenia włosów. Następnie rozdziel kosmyki od siebie za pomocą kleszczy. „Uwaga! Zaczynaj zawsze od kosmyków położonych niżej.” Następnie przejdź do brushingu. „Szczotka powinna iść równolegle i jak najbliżej suszarki, od cebulek aż po same końce.”
 
Jeżeli chcesz użyć do brushingu płaskiej szczotki, zacznij od dokładnego wysuszenia włosów suszarką. „Kiedy są już prawie suche zrób tzw. „Meksykankę”, zaczynając od nasady włosa i ciągnąc aż do końcówek.” Ta bardzo skuteczna i naturalna technika polega na tym, aby przeciągnąć włosy dookoła głowy, kosmyk po kosmyku. „Suszarka powinna bez przerwy podążać za płaską szczotką, ruszając się tam i z powrotem. Nie wahaj się mocniej przyłożyć się do końcówek, po to, by nadać im pożądaną formę.”
 
Aby brushing był bardziej długotrwały i  wytrzymał nawet deszcz, rozpyl odrobinę lakieru na grzebieniu i przeczesz nim włosy. Pozostając na powierzchni włosów, po zakończeniu prostowania, uchroni je przed kręceniem!
 
Nasza rada: Ważne jest, by odpowiednio przygotować włosy do brushingu. Aby to zrobić, użyj szamponu i środków odżywiających, aby zwiększyć odporność włosa. Po umyciu i wytarciu włosów ręcznikiem, nałóż na nie krem prostujący, który ułatwi brushing i uchroni włosy przed ciepłem suszarki.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ