Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić dobry brushing?
Jak zrobić dobry brushing?

Jak zrobić dobry brushing?

Aby uzyskać proste włosy, nie jesteś skazana tylko na prostownicę. Przy użyciu szczotki i suszarki możesz uzyskać taki sam rezultat. Odkryj techniki profesjonalistów.
 
Oczywiście, potrzebujesz suszarki do włosów, ale jeżeli chodzi o wybór pozostałych przyborów, należy on do ciebie. Szczotka okrągła czy płaska? Obie znajdą zastosowanie!
 
Okrągła szczotka pozostaje punktem odniesienia dla tych, którzy chcą osiągnąć doskonały efekt. Zacznij od podsuszenia włosów. Następnie rozdziel kosmyki od siebie za pomocą kleszczy. „Uwaga! Zaczynaj zawsze od kosmyków położonych niżej.” Następnie przejdź do brushingu. „Szczotka powinna iść równolegle i jak najbliżej suszarki, od cebulek aż po same końce.”
 
Jeżeli chcesz użyć do brushingu płaskiej szczotki, zacznij od dokładnego wysuszenia włosów suszarką. „Kiedy są już prawie suche zrób tzw. „Meksykankę”, zaczynając od nasady włosa i ciągnąc aż do końcówek.” Ta bardzo skuteczna i naturalna technika polega na tym, aby przeciągnąć włosy dookoła głowy, kosmyk po kosmyku. „Suszarka powinna bez przerwy podążać za płaską szczotką, ruszając się tam i z powrotem. Nie wahaj się mocniej przyłożyć się do końcówek, po to, by nadać im pożądaną formę.”
 
Aby brushing był bardziej długotrwały i  wytrzymał nawet deszcz, rozpyl odrobinę lakieru na grzebieniu i przeczesz nim włosy. Pozostając na powierzchni włosów, po zakończeniu prostowania, uchroni je przed kręceniem!
 
Nasza rada: Ważne jest, by odpowiednio przygotować włosy do brushingu. Aby to zrobić, użyj szamponu i środków odżywiających, aby zwiększyć odporność włosa. Po umyciu i wytarciu włosów ręcznikiem, nałóż na nie krem prostujący, który ułatwi brushing i uchroni włosy przed ciepłem suszarki.
 
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź