Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić blond w stylu “powrót z plaży" przed wakacjami?
Jak zrobić blond w stylu “powrót z plaży" przed wakacjami?
Eksperci

Jak zrobić blond w stylu “powrót z plaży" przed wakacjami?

Dział
Dni robią się coraz ładniejsze i masz coraz większą ochotę zrobić blond w stylu "powrót z plaży". Niemniej jednak, będziesz musiała poczekać na rozpoczęcie roku szkolnego lub koniec wakacji, by go uzyskać. Na szczęście, dzięki twojemu fryzjerowi, możliwość ta pojawi się już w czerwcu! Odkryj, w jaki sposób.
 
Pamiętaj, że jeśli pofarbujesz włosy na wakacyjny blond przed wyjazdem na urlop, po powrocie twoje włosy będą platynowe. "Możesz rozjaśnić włosy, ale nie za mocno, ponieważ efekt będzie zbyt widoczny!".
 
Twoje włosy mają naturalnie blond kolor? Wybierz usługę kontrast. "Na długości włosów i na końcówkach efekt będzie delikatny. Fryzjer nałoży kolor po zewnętrznej stronie fryzury, ale nie od wewnątrz. Wybierz barwę o trzy tony jaśniejszą od twojego koloru, nie więcej".
 
Sunlight również może być dobrym rozwiązaniem. "Rozjaśnienie będzie stopniowe, a odcień perfekcyjny. Powinnaś zapomnieć o koloryzacji, gdyż ona zawsze wygląda sztucznie. Naturalne natomiast będą dwa kosmyki o różnych barwach z boku głowy. Kolor będzie zbyt jednolity, więc nie powinnaś tej opcji brać pod uwagę!”.
 
Nasza rada: Unikaj spray’u, który rozjaśnia włosy w celu uzyskania blondu w stylu "powrót z plaży". Nie wiesz, jak twoje włosy mogą zareagować. Możesz mieć zarówno miłą, jak i niemiłą niespodziankę !
 
© Pixelformula /  Pokaz Emilio Pucci prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ