Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

loki
loki
loki
Luis Faria

Jak zrobić loki nie używając urządzeń grzejących?

Dział

Zdrowie i kondycja twoich włosów są dla ciebie ważne. Szukasz więc sposobu na pokręcenie włosów bez używania urządzenia grzejącego. Czy to jest możliwe do wykonania? Jakie techniki są dostępne? Nasz ekspert wszystko wyjaśni.

Jakimi technikami mogę zakręcić włosy bez używania urządzenia grzejącego?

Pierwsze rozwiązanie: wykorzystaj wałki do włosów [Jak używać wałków do włosów?]. Od wielkości ich średnicy będzie zależeć rozmiar twoich loków. Najpierw nałóż jednak odrobinę pianki modelującej na kosmyk. Nawiń go potem na wałek i powtórz tę czynność na całości. Pozostaw włosy do wyschnięcia. Po kilku godzinach, jak włosy będą już całkowicie suche, rozwiń delikatnie wałki. Zobaczysz, że twoje loki utrzymają się przez długi okres."

„Żeby wykonać loki bez używania urządzenia grzejącego, musisz mieć dużo wolnego czasu"

Luis Faria

„Najłatwiejsza technika to ta z wykorzystaniem warkoczy [Wykonanie warkoczy]. Można ją zastosować przy każdym rodzaju włosów, nawet jeżeli są proste i cienkie. Wykonaj dowolną ilość warkoczy zaraz przed położeniem się spać. Przed zrobieniem warkoczy nałóż piankę Design Mousse na włosy lekko wilgotne. Wielkość warkoczy zależy od ciebie. Jeżeli będą grube, będziesz mieć fale na głowie, jeżeli będą cienkie, włosy będą delikatnie pokręcone. Rozpleć warkocze z samego rana i utrwal fryzurę lakierem. Loki będą się trzymać przez cały dzień."

„Zastosowanie odpowiedniego produktu pozwoli ci utrwalić pożądany efekt"

Luis Faria

Czy trzeba się unikać stosowania urządzeń grzejących, żeby włosy były zdrowe?
„Nie, wręcz przeciwnie. Prostownica [Jak wykonać loki za pomocą prostownicy] czy lokówka są idealnymi urządzeniami służącymi do zrobienia loków w prosty sposób i ultra szybko. Obecnie, producenci oferują nam urządzenia o wysokiej jakości, nie niszczą więc one włosów pomimo wysokich temperatur. Pamiętaj jednakże o stosowaniu preparatu termoaktywnego, który powinien być nałożony na włosy przed użyciem urządzenia. Preparat ten działa jak tarcza, która chroni włosy przed gorącem i pozwala im zachować żywotność na co dzień".

Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ