Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zmieniać fryzurę na chłopczycę?
Jak zmieniać fryzurę na chłopczycę?
Eksperci

Jak zmieniać fryzurę na chłopczycę?

Dział
Fryzura na chłopczycę wciąż oczarowywuje fanki krótkich włosów. Niemniej jednak, podczas twojej wizyty w salonie fryzjerskim, porozmawiaj z fryzjerem o odpowiedniej długości twoich włosów. Dobrze by było, gdybyś mogła zmieniać uczesanie każdego dnia.
 
Oczywiście, sposoby uczesania zależeć będą od długości twoich włosów. "W salonach Jean Louis David faworyzowane są krótkie włosy na poziomie karku oraz grzywka z kosmyków, aczkolwiek nie jest to jedyna fryzura, którą możesz robić. Jeśli lubisz zmieniać efekty, ten pasuje idealnie".
 
Zmiana fryzury oznacza zmienianie efektów na twoich włosach. "Zaopatrz się w produkty do utrwalania i modelowania fryzury, by stworzyć giętkie fale lub też gęste loki. A może wolisz, by twoje włosy pozostały proste? Zamiast czesać się w klasyczny sposób, zaczesz włosy do tyłu lub stwórz tapir, by nadać twojej fryzurze stylu. Spinki również są sposobem na to, by wygładzić część twoich włosów”.
 
Długi kosmyk po boku jest idealnym elementem fryzury tego lata z salonu Jean Louis David, aczkolwiek nie jest on obowiązkowy. "Niektóre kobiety myślą, że dzięki niemu będą lepiej wyglądać, jeśli fryzura im się nie będzie podobać. Tak być nie może! Dowiedz się przede wszystkim, czy kosmyk będzie pasować do fryzury".
 
Nasza rada: Produkty do modelowania i utrwalania fryzury są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz wyglądać oryginalnie. Sama wybierz żel lub wosk w zależności od tego, czy chcesz uzyskać błyszczący, czy też matowy efekt!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ