Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak upiąć krótkie włosy?
Jak upiąć krótkie włosy?
Jak upiąć krótkie włosy?
Eksperci

Jak upiąć krótkie włosy?

Dział
Krótkie włosy również mogą być spięte i nie tracić przy tym kobiecego wyglądu! W tym roku, obcięcia na chłopaka i na boba są bardzo mode, niemniej jednak, te dwie fryzury nie mogą być upinane w ten sam sposób. Zoom na różne sposoby upinania krótkich włosów.
 
Niestety, większość krótkich obcięć nie pozwala związać włosów z tyłu głowy. "Nie ma sensu próbować zebrać krótkie włosy w kucyk czy kok. Jednakże, możesz użyć płaskich wsuwek, aby spiąć niektóre pasma włosów. W tym celu, jedną rękę wygładź pasmo włosów na głowie. Weź wsuwkę pomiędzy palec wskazujący, a środkowy drugiej ręki i wsuń ją w miejsce, gdzie wygładziłaś włosy".
 
Trudno uzyskać objętość na krótkich włosach. "Objętość łatwo uzyskuje się na włosach długich, natomiast na krótkich nie jest to już takie proste zadanie. Chyba że masz obcięcie na boba. Przy takim obcięciu można natapirować włosy z wierzchu i upiąć ich górę".
 
Krótkie włosy mogą pozostać na swoim miejscu bez konieczności spinania ich. "Możesz między innymi ulizać włosy, stworzyć koka banana... Wszystko zależy od długości twoich włosów. Jeśli włosy są bardzo krótkie, zabaw się żelem utrwalającym!"
 
Nasza rada: Zamiast spinać włosy, czemu nie sięgnąć po opaskę, która stylowo utrzyma włosy na miejscu? Opaska dodaje wszystkim fryzurom akcentu w stylu bohemy i kobiecości. Przeciągnij opaskę przez włosy i gotowe!
 
© Pixelformula / pokaz Paul & Joe prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ