Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zatrzymać wypadanie włosów ?
Jak zatrzymać wypadanie włosów ?
Eksperci

Jak zatrzymać wypadanie włosów ?

Dział
Uwielbiasz swoje włosy, jednak bez wzajemności? Raz są mocne, piękne i błyszczące, a innym razem matowe i bez wyrazu, a także wypadają w większych ilościach niż zazwyczaj? Jak zatrzymać wypadanie włosów? Wyjaśniamy.
 
Wypadanie włosów nie jest w żadnym wypadku związane z rodzajem włosów. „Włosy wypadają wszystkim i każdego dnia, to normalne. Wiąże się to z wznowieniem cyklu ich wzrostu. W tym czasie, wasze włosy wypadają w sposób naturalny. Każdy traci średnio 100 włosów dziennie i nic nie jest w stanie temu zapobiec”.
 
Niemniej jednak, czasem wypadanie włosów jest związane z danym okresem w naszym życiu. „Kilka miesięcy po urodzeniu dziecka kobietom masowo wypadają włosy. Tym razem to zjawisko jest również czymś naturalnym i przejściowym. Innym przypadkiem jest wypadanie włosów związane ze zmianą pór roku. Ilość włosów, która wypada w czasie jesieni jest o wiele większa niż w lecie. W tym przypadku, również nie pozostaje nic innego jak przeczekać te kilka miesięcy i ewentualnie zażywać suplementy diety wzbogacone w witaminy”.
 
Jeśli zauważyłaś, że wypadają ci włosy przez dłuższy okres, zastosuj kurację przeciw wypadaniu włosów. „Niektóre kuracje zawierają witaminy, które wspomagają porost włosów. Udaj się w tym celu do apteki, a jeśli to nie pomoże, skonsultuj się z dermatologiem”.
 
Nasza rada : Nawet jeśli wypada ci więcej włosów niż zazwyczaj, nie zmieniaj częstotliwości mycia głowy. Używaj nadal szamponu i maski dobranej do natury twoich włosów oraz spłukuj je obficie wodą, aby ich nie obciążać.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ