Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zapobiec wypadaniu włosów u mężczyzn?
Jak zapobiec wypadaniu włosów u mężczyzn?
Fryzury męskie

Jak zapobiec wypadaniu włosów u mężczyzn?

Dział
Mężczyźni spędzają coraz więcej czasu w łazience. Podkradają wam kosmetyki, przyglądają się sobie z bliska i... co poniektórzy zdają sobie sprawę, że tracą włosy. Bez względu na to, czy jest to uwarunkowane genetycznie czy też nie, wszyscy szukają śródków na opóźnienie tego procesu. Zoom na środki zapobiegające wypadaniu włosów.
 
Wypadanie włosów może być dziedziczne lub związane z zaburzeniami hormonalnymi. „Często wystarczy przyjrzeć się mężczyznom z waszej rodziny, aby dowiedzieć się czy ten problem dotknie i was. Czasem łysienie zachodzi w różny sposób u członków tej samej rodziny, niemniej jednak, rzadko obserwuje się, aby spośród dwóch braci jeden łysiał, a drugi nie. Jeśli proces łysienia się rozpocznie, to jest on już ogólnie nie do wyleczenia”.
 
Aby zapobiec łysieniu, trzeba obserwować swoje włosy. „Łysienie rozpoczyna się albo od zakoli, albo na czubku głowy. Jak tylko włosy zaczynają się przerzedzać, trzeba udać się do apteki i poprosić o leki, które spowolnią ich wypadanie. Leczenie jest często długie i uciążliwe, ale to jedyny sposób, aby spowolnić łysienie”.
 
Nasza rada: Jak tylko zauważysz, że włosy zaczynają ci wypadać, zdecyduj się na krótkie obcięcie włosów. Pozwoli ci to pominąć etap przejścia z włosów półdługich na bardzo krótkie. Byłoby ci trudno przyzwyczaić się do tego, a twoje otoczenie wypytywałoby cię o tą radykalną zmianę. Jeśli będziesz stopniowo obcinać włosy, nikt nie zauważy różnicy.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ