Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zapanować nad gęstymi włosami ?
Jak zapanować nad gęstymi włosami ?
Eksperci

Jak zapanować nad gęstymi włosami ?

Dział
Kobiety, które mają gęste włosy często dzielą się na dwie kategorie: na te, które lubią objętość swoich włosów i chcą ją wyeksponować i na te, które jej nie znoszą i próbują ją zminimalizować. Na szczęście, istnieją obcięcia, które są w stanie zapewnić ci porządany efekt, bez względu na to, do której kategorii należysz!
 
Gęste włosy u większości kobiet to także włosy sprężyste. „Większość kobiet, która uskarża się na objętość swoich włosów ma włosy kręcone i zmaga się z niesfornymi loczkami. Pozostałe mają zwyczajnie dużo włosów lub doczepienia, które dodają objętości. Kobiety, które wyróżnia przynajmniej jedna z wyżej wymienionych cech, muszą na co dzień stawiać czoło puszącym się włosom.”
 
Obcięcie włosów zależy od tego, czy chcesz wyeksponować objętość twoich włosów czy też nie. „Niektóre panie chcą ukryć gęstość ich włosów, podczas gdy inne chcą ją podkreślić. Te ostatnie powinny pocieniować włosy. Im bardziej włosy są pocieniowane, tym więcej będą miały objętości. Natomiast, kobiety, które wolą mieć mniej bujne włosy, muszą wykonywać porządny brushing oraz regularnie prostować włosy.
 
Nasza rada: Nawet jeśli nie przepadasz za swoimi gęstymi włosami, unikaj zabiegów, które wpływają na zmianę natury włosów. Im bardziej długotrwały jest efekt zabiegu, tym bardziej wpływa on na teksturę włosów i prowadzi do ich uwrażliwienia.
 
© Pixelformula / Pokaz Just Cavalli prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 ©Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ