Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zadbać o Kontrast?
Jak zadbać o Kontrast?
Eksperci

Jak zadbać o Kontrast?

Dział
Kontrast to technika częściowej koloryzacji, która polega na zrobieniu balejażu lub pasemek w salonie Jean Louis David. Pozwala ona także rozjaśnić włosy. Aby zadbać o twoje włosy po zastosowaniu Kontrastu, zastosuj się do naszych porad.
 
Aby rezultat Kontrastu pozostał naturalny, musisz o niego dbać każdego dnia, uwydatniając kolor włosów. "Używaj raczej szamponów, przeznaczonych do blond włosów, ponieważ tylko część z nich uległa koloryzacji. Należy więc unikać szamponów, które kompletnie się do nich nie nadają. Co więcej, od czasu do czasu powinnaś użyć szamponów przeciwko żółknięciu włosów. Pozwoli on zniwelować żółte refleksy i ożywić kolor".
 
Możesz także zapytać w salonie o produkt, w celu pielęgnacji włosów, na których została wykonana technika Kontrastu. "Płukanie lub Gloss mogą być idealnym rozwiązaniem w tym wypadku. Wystarczy o tym porozmawiać z fryzjerem w salonie. On na pewno doradzi pielęgnację, która będzie najlepsza dla twoich włosów".
 
Oczywiście nadchodzi moment, kiedy nie wystarczy tylko pielęgnacja Kontrastu. "Co trzy do czterech miesięcy musisz ponownie zastosować tę technikę w salonie. Wymaga ona mniejszej pielęgnacji niż zwykła koloryzacja, ale należy za to pomyśleć o pofarbowaniu odrostów”.
 
Nasza rada: Aby Kontrast ci pasował, nie wahaj się o tym porozmawiać w salonie. W salonach Jean Louis David, techniki są dogłębnie dopracowane, aby mogły odpowiadać twoim wymaganiom. Porozmawiaj o odcieniach, które chciałabyś nałożyć na włosy, tak, by idealnie odpowiadały twoim oczekiwaniom.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ