Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zadbać o ciemne włosy?
Jak zadbać o ciemne włosy?
Pielęgnacja

Jak zadbać o ciemne włosy?

Dział
Jeżeli jesteś brunetką, twoje włosy lepiej znoszą zmiany pogody i innego rodzaju ataki z zewnątrz niż włosy blondynki. Nie oznacza to jednak, że możesz sobie pozwolić, by o nich zapomnieć. Czarne i ciemne włosy również potrzebują pielęgnacji. 
Istnieją szampony i odżywki przeznaczone specjalnie dla włosów blond, które mogą łatwo stać się matowe. Problem ten nie dotyczy włosów ciemnych. „Te zawsze pozostają lśniące jeżeli tylko są naturalne. Możesz oczywiście znaleźć produkty, które są specjalnie dla nich przeznaczone, ale nie będą one za bardzo przydatne… Ciemne włosy nie tracą koloru, w związku z czym nie ma potrzeby uzupełniania pigmentu.”
Aby zadbać o ciemne włosy, wystarczy po prostu wybrać szampon i odżywkę dostosowaną do natury twoich włosów. „Na przykład w krajach północy, kobiety mają często blond włosy, które zazwyczaj są cieńsze i, w związku z tym łatwiej poddają się atakom z zewnątrz. Podczas gdy kobiety z południa mają włosy ciemne i zwykle grubsze. Są one zatem o wiele bardziej wytrzymałe od tych pierwszych.”
Z drugiej jednak strony, twoje ciemne włosy potrzebują więcej nawilżenia, aby pozostać miękkie i lśniące. „Na co dzień, bardzo użyteczny będzie szampon nawilżający i serum. Pozwalają one głęboko odżywić włosy i dodać blasku twojej fryzurze.”
Jeżeli chcesz rozświetlić swoją fryzurę wpisując w nią śliczne refleksy, jedynym rozwiązaniem będzie farbowanie! „Ciemny włos, różni się od jasnego. Nie rozjaśni go słońce. Jeżeli chcesz, by w twojej fryzurze pojawiły się refleksy, musisz zdecydować się na balejaż.”
Nasza rada: Uważasz, że twoje włosy mogłyby być bardziej lśniące? Udaj się do salonu Jean Louis David i spytaj się twojego fryzjera o usługę Połysk. Pozwala ona, na nadanie twojej fryzurze mocnego i trwałego blasku, bez użycia agresywnych produktów. Zaledwie 20 minut potrzeba, by twoje włosy były jak lustro… Nie czekaj! 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ