Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zaczesać niski przedziałek, by uzyskać stylowy efekt?
Jak zaczesać niski przedziałek, by uzyskać stylowy efekt?
Fryzura

Jak zaczesać niski przedziałek, by uzyskać stylowy efekt?

Dział
Warto jest nauczyć się czesać szykowne fryzury! Ślub, wieczorne wyjście, ważne spotkanie - nieważna jest okazja! Ważne, żebyś umiała zrobić koka lub kucyka, który zapewni ci kobiecość i elegancję.
 
Etap nr 1:
 
Pamiętaj, żeby umyć włosy przed zrobieniem tej fryzury. Zaraz po umyciu, zarysuj niski przedziałek na boku. Zwróć uwagę na to, by był on prosty i nadał ci bardziej surowego charakteru. Efekt zależy od przedziałka. W tym przypadku, jego położenie jest najważniejsze i musi się znajdować odrobinę nad uchem.
 
Etap nr 2:
 
Rozczesz włosy tak, by były gładkie i aby nic nie odstawało. Zbierz je na poziomie karku i zwiąż. Możesz zrobić kucyka lub koka – wybór należy do ciebie.
 
Etap nr 3:
 
Na twojej głowie nie może być widoczny żaden kołtun. W tym celu, nałóż odrobinę żelu na dłonie, a następnie wetrzyj go we włosy. Uważaj, by jego ilość nie była za duża. W przeciwnym razie, twoje włosy będą wyglądały na tłuste. Produkt ten zapewni twojej fryzurze długotrwałość.
 
Etap nr 4:
 
Możesz zrobić identyczną fryzurę jak ta z pokazu Reeda Krakoffa (powyżej), pozostawiając jeden kosmyk na poziomie czoła. Może to doda ci odrobinę oryginalności i pozwoli zachować elegancki i szykowny charakter.
 
© Pixelformula / Pokaz Reed Krakoff prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ