Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

modelowanie
modelowanie
modelowanie
Brushing - modelowanie na szczotkę

Jak wymodelować włosy i nadać im objętość ?

Dział

Lubisz gładkie włosy, ale pod jedynym warunkiem: że mają one odpowiednią objętość u nasady. Poznaj najlepszą technikę do osiągnięcia wymarzonego celu.

Przygotuj włosy


Do wymodelowania włosów i nadania im objętości potrzebne są preparaty stylizujące. To one nadają teksturę włóknom włosowym i maksymalną wytrzymałość. Idealnym produktem do stylizacji jest więc pianka. Wybierz taką, która jest lekka i nie zlepia włosów, na przykład pianka Design Mousse [Testowałam Design Mousse]. Inną opcją jest zastosowanie Design Spray. On również dodaje włosom objętości u nasady. Podsumowując: produkty z gamy Volume Theraphy są niezrównane przy zwiększaniu gęstości włosów.


Rada eksperta.

Jeżeli chcesz nadać włosom objętość, unikaj nakładania masek u nasady głowy [Jak używać maski do włosów], gdyż zbyt obciążają włosy.
Pracuj kosmyk za kosmykiem
Przede wszystkim, nie spiesz się. Zacznij suszyć włosy u nasady, żeby nadać im objętość. Włóż szczotkę pod włosy tuż przy skórze głowy i unieś je. Wybieraj zawsze cieńsze pasma włosów. Przyłóż suszarkę do każdego pasma i skieruj na nie strumień ciepła z suszarki. Następnie nadaj kosmykom pożądany kształt, wykonując ruch szczotką ku górze. Utrwal włosy ciepłym powietrzem.


Rada eksperta.

Po wygładzeniu włosów spryskaj je u nasady preparatem Fix Spray [Testowałam Fix Spray] w celu zapewnienia fryzurze trwałości.

Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki
Nowości
Jak dobrze wybrać swoją okragłą szczotkę

Brushing - modelowanie na szczotkę

Jak dobrze wybrać swoją okragłą szczotkę

Jak się uczesać? Niezbędnik mężczyzny

Brushing - modelowanie na szczotkę

Jak się uczesać? Niezbędnik mężczyzny

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ