Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak wykonać rockowe smoky eyes?
Jak wykonać rockowe smoky eyes?
Jak wykonać rockowe smoky eyes?
Trendy i styl

Jak wykonać rockowe smoky eyes?

Dział
Smoky eyes to makijaż nadający spojrzeniu głębi i charakteru. Dzięki niemu staniesz się w jednej sekundzie rockową dziewczyną z zadymionymi oczami. Jeżeli chcesz, by Twój makijaż był intensywny, a także pasował do Twojej rockowej fryzury, prześledź naszą instrukcję, w której wyjaśniamy Ci krok po kroku, jak osiągnąć efekt smoky eyes.
 
Pokryj powiekę podkładem, aby makijaż utrzymał się na niej dłużej. Podkład użyty jako baza makijażu utrwali cienie nakładane na powiekę. Odpowiednio dobrany podkład do twarzy powinien być nieznacznie jaśniejszy od Twojej naturalnej karnacji. Kupując go, zawsze wypróbuj jego kolor bezpośrednio na skórze.
 
Narysuj kredką do oczu linię na dolnym i górnym brzegu powieki. Twoje spojrzenie nabierze dzięki temu intensywności. Po narysowaniu kreski, możesz ją lekko rozmazać palcem, by wydobyć z niej rockowy charakter.
 
Uzyskaj efekt smoky eyes za pomocą cienia do powiek. Do makijażu górnej powieki, wybierz ciemny cień do powiek, na przykład ciemny popiel. Zewnętrzne brzegi oka, a także zagłębienie powieki pomaluj wyrazistym czarnym cieniem. Po raz kolejny, możesz dopracować makijaż palcami, aby uzyskać pożądaną intensywność kolorów.
 
Na koniec uwieńcz swoje dzieło tuszem do rzęs. Aby podkreślić swoje spojrzenie, wykończ makijaż oczu czarnym tuszem do rzęs! Nakładaj tusz zaczynając od wewnętrznej części oka i przesuwając się w kierunki jego krawędzi. Dzięki temu uzyskasz maksymalną objętość rzęs i rockowe spojrzenie.
 
Fryzury pasujące do rockowego makijażu smoky eyes. Przy krótkich włosach, postaw na mocnego tapira. Makijaż smoky eyes będzie również pasował do osób noszących długie, zmierzwione włosy w stylu neo-grunge. Na koniec, najbardziej zuchwałym z Was proponujemy fryzurę half hawk, z półogoloną głową.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ