Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Upięcie
Upięcie
Upięcie
Trendy i styl

Jak wykonać upięcia w stylu retro?

Dział

Fryzura ta jest jednocześnie rockowa, trendy i w stylu retro, dlatego też została zauważona w czasie Paris Fashion Week wiosna- lato 2016. Naucz się ją wykonywać krok po kroku i wykorzystaj przy najbliższym wyjściu.

Etap 1:Przygotuj włosy

Umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość z serii Oil Therapy. Cel to dogłębne nawilżenie włosów i podkreślenie ich blasku. Zostaw potem włosy do wyschnięcia, a następnie rozczesz je dokładnie płaską szczotką [Jaką szczotkę do włosów wybrać? Okrągłą, płaską, czy pneumatyczną]. Jak włosy będą już suche, nałóż na nie Texture Powder. Ten preparat przylega do włókna włosowego i znacznie zwiększa jego objętość. Nie nakładaj go jednak za dużo, żeby włosy nie stwardniały.

Upięcie
Upięcie

Etap 2: Ułóż włosy

Oddziel włosy z przodu głowy, które będą bazą fryzury. Następnie natapiruj włosy u nasady grzebieniem [Tapirowanie włosów] w kierunku odwrotnym do ich wyrastania. Zbierz całość oddzielonych kosmyków do ręki i skręć, a potem umocuj na wybranym przez ciebie boku za pomocą wsuwek. Powinnaś uzyskać efekt napompowania, jak i pozornego nieładu na głowie. Nie wahaj się więc pociągnąć lekko za włosy, żeby je rozluźnić.

Fryzura
Fryzura

Etap 3: Nadaj włosom odpowiednią teksturę

Pozostałe włosy powinny luźno opadać na ramiona. Jeżeli dokładnie śledzisz trendy, powinnaś jeszcze zmierzwić włosy. Nałożona uprzednio Texture Podder [Testowałam Texture Powder] pozwoli zachować pożądany ruch. Całość utrwal lakierem, żeby się dobrze trzymało. Wzmocni to także rockowy aspekt fryzury.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ