Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

DKNY
DKNY
DKNY
Fryzura

Jak wykonać prostowanie włosów prosto z wybiegu u DKNY ?

Dział

Marzysz o wyprostowanych, długich i lśniących włosach? Dokładnie takich jak te dostrzeżone na pokazie u DKNY wiosna-lato 2016 na Paris Fashion Week?

Poznaj nasze rady ułatwiające wykonanie takiego prostowania za pomocą prostownicy.

Etap 1 : przygotowanie włosów

Umyj włosy szamponem wygładzającym Anti Frizz [Szampon Liss Therapy: dlaczego warto go stosować?] z gamy Liss Therapy. Produkt ten został stworzony do wygładzenia włókna włosowego, pozbycia się efektu puszenia i przedłużenia efektu prostowania. Dodatkowo sprawia on, że włosy stają się lśniące i delikatne w dotyku. Pozostaw następnie włosy do wysuszenia. Potem rozczesz je za pomocą płaskiej, okrągłej szczotki.

DKNY
DKNY

Etap 2 : prostowanie włosów

Spryskaj najpierw włosy na całości preparatem termoaktywnym Intensywny Blask. Zaopatrz się w prostownice [Jak poprawnie używać prostownicy]. Prostuj włosy kosmyk po kosmyku, wybierając małe ilości włosów, co pozwoli na osiągnięcie doskonałego rezultatu. Jeżeli prostownica jest dobrze nagrzana, wystarczy, jak raz przejedziesz nią po włosach.

DKNY
DKNY

Etap 3 : wykończenie stylizacji

Jak zakończysz prostowanie, zrób przedziałek z boku [Przedziałek na boku]. Załóż wszystkie włosy za uszy, tak, żeby opadały na plecy. Spryskaj włosy lakierem i wygładź je u nasady. Jeżeli chcesz być bardzo dokładna, to rozprowadź lakier za pomocą cienkiego grzebienia. No i gotowe, masz włosy perfekcyjnie gładkie. Na koniec, spryskaj włosy Shine spray, żeby były ultra- błyszczące.

Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ