Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

carre
carre
carre
Fryzura

Jak wykonać pozorne carre prosto z pokazu u Christian Dior!

Dział

Tego sezonu, fryzury mylące oczy są ciągle modne. Podczas paryskiego Fashion Week wiosna-lato 2016 modelki z pokazu u Christian Dior nosiły wszystkie fałszywe carre. Naucz się jak wykonywać tę trendy stylizację i wybierz ją na najbliższe wyjście.

Etap 1 : przygotowanie włosów

Przede wszystkim włosy powinny być czyste. Umyj je dokładnie szamponem Nawilżanie i Lekkość [Protokół Oil Therapy], żeby nadać im blasku, zachowując jednocześnie ich witalność. Wysusz włosy ręcznikiem i nałóż na nie preparat termoaktywny Brillance Absolue z gamy Keratin Therapy. Wyprostuj włosy prostownicą.

Etap 2 : zrób koński ogon

Zrób przedziałek na środku za pomocą cienkiego grzebienia. Wyszczotkuj następnie włosy i zbierz się na wysokości karku. Zwiąż potem włosy w koński ogon [Zoom na koński ogon nisko upięty]. Nie związuj ich zbyt mocno, raczej je poluźnij.

Etap 3 : stwórz swoje pozorne carre

Żeby wykonać identyczną fryzurę jak ta z pokazu mody, musisz założyć naszyjnik wokół szyi. Złoty, perłowy, fantazyjny, gruby, czy cienki, sama wybierz jego rodzaj, powinien on po prostu odpowiadać twoim gustom i stylowi. Załóż związane włosy za naszyjnik, który je przyblokuje. Następnie dodaj włosom wokół twarzy objętości, wyciągając je. Utrwal wszystko lakierem.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ