Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury nowa kolekcja
Fryzury nowa kolekcja
Fryzury nowa kolekcja
Trendy

Jak wykonać fryzury z kolekcji Jean Louis David wiosna/lato 2016 ?

Dział

Rozszyfrowujemy fryzury z kolekcji

Wiosna-Lato 2016

Look 1 : krótka fryzura z efektem nieładu

Wykonanie tej fryzury należy zacząć od umycia włosów i ich rozczesania. Następnie nałóż na głowę Texture Powder, żeby nadać włosom maksimum objętości. A dodatkowo, używając tego produktu, zapewniasz trwałość swojej stylizacji.

Pognieć włosy rękoma, dążąc do uzyskania efektu pozbawionego jakiejkolwiek struktury i w totalnym nieładzie. Na koniec, spryskaj fryzurę Fix Spray, co utrwali ją na wiele godzin.

krótka
krótka

Look 2 : włosy wygładzone i cnotliwy efekt

Włosy muszą być dokładnie umyte przed przystąpieniem do wykonywania fryzury. Zacznij od spryskania ich preparatem termoaktywnym Brillance Absolue z gammy Keratin Therapy. Ochroni on włosy, działając jak tarcza przeciwko wysokim temperaturom pochodzącym od urządzeń grzejących. Wyprostuj następnie włosy kosmyk po kosmyku, potem ułóż je tak, żeby stworzyć grzywkę. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, co niezawodnie ją utrwali.

 fryzura wygładzona
fryzura wygładzona

Look 3 : kok w stylu rock & roll

Najpierw umyj włosy szamponem Nawilżanie i Lekkość z gamy Oil Therapy, żeby podkreślić ich blask. Rozczesz je, wysusz i nałóż preparat termoaktywny. Wyprostuj je, a następnie kosmyk po kosmyku, natapiruj u nasady i zaczesz do tyłu. Twój cel to uformowanie nadmuchanego koka [Zoom na kok... na rozwiązanych włosach], pełnego objętości, który nada ci wygląd zbuntowany i ultra rockowy.

kok
kok
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ