Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak wygl ąda poranek w salonie Jean Louis David ?
Jak wygląda poranek w salonie Jean Louis David ?
Jak wygląda poranek w salonie Jean Louis David ?
Pielęgnacja

Jak wygląda poranek w salonie Jean Louis David?

Dział
Nigdy nie byłaś w salonie Jean Louis David? Odkryj najważniejsze etapy, od powitania po wybór fryzury, łącznie z konsultacją z twoim stylistą fryzur.
 
Pozwól przywitać się swojemu styliście. Poinformuj go o celu twojej wizyty (farbowanie, obcięcie, uczesanie). W zależności od tego, na co masz ochotę, powie ci, jak dużo czasu będzie potrzebował na wykonanie fryzury. Jeśli to twoja pierwsza wizyta w salonie, poprosi cię on o podanie kilku informacji, niezbędnych do stworzenia karty klienta".
 
Następnie, fryzjer dokona profesjonalnej oceny. "Celem tego jest dokładne zrozumienie oczekiwań klienta. Przedstawi ci on kilka swoich propozycji, a ty powinnaś podać mu kilka szczegółów, by mógł stworzyć dokładnie taką fryzurę jaką chcesz... podobnie będzie w kwestii koloru. Porozmawiaj więc z nim i przedstaw dokładnie twoje wymagania, by mógł im sprostać".
 
Czas na czesanie. "Tuż przed tym etapem, fryzjer oznajmi ci cenę usługi oraz czas, którego będzie potrzebował na jej wykonanie. Umyje ci on włosy i rozpocznie pracę nad twoją nową fryzurą. Następnie, poda ci lusterko, byś mogła się przejrzeć. Bardzo ważno jest to, by ci się spodobał twój nowy wygląd".
 
Nasza rada. Przy kasie spytaj, jak często powinnaś składać wizyty w salonie w celu pielęgnacji koloru i fryzury. Nie wahaj się wziąć kartę stałego klienta Jean Louis David. Dzięki niej, będziesz miała dostęp do kart prezentowych, promocji oraz specjalnej oferty na twoje urodziny. Co więcej, pozwoli ci ona na wyrażenie twojej opinii na temat usług, które są bez przerwy ulepszane.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ