Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak wybrać szampon: w zależności od stanu włosów na długości czy u nasady?
Jak wybrać szampon: w zależności od stanu włosów na długości czy u nasady?
Eksperci

Jak wybrać szampon: w zależności od stanu włosów na długości czy u nasady?

Dział
Gdy wybierasz szampon, często bierzesz pod uwagę stan twoich włosów. Niemniej jednak, nie jest to jedyne kryterium, które się liczy. Jest też wiele innych. Profesjonaliści wyjaśniają.
 
Jak tylko określisz naturę i stan włosów, pomyśl o używaniu szamponów na przemian. "Lepiej jest zmieniać szampony, szczególnie jeśli często go używasz. Raz używaj takiego, który będzie miał wpływ na naturę twoich włosów, a raz takiego, który polepszy ich stan. Włosy szybko przyzwyczajają się do szamponów, dlatego też trzeba używać dwóch różnych produktów pielęgnacyjnych na przemian".
 
Kiedy myjesz włosy, nie nakładaj szamponu więcej niż dwa razy. "Im częściej myjesz włosy, tym mniej powinnaś używać szamponu. Masz wrażenie, że nie są one dobrze umyte? Zaopatrz się w zmiękczającą odżywkę do włosów, która pozwoli ci na wielokrotne mycie włosów nie niszcząc ich".
 
Podczas wyboru szamponu, dwa krytaria powinny być wzięte pod uwagę. "Natura oraz stan włosów. Stan włosów możesz ocenić na podstawie końcówek oraz włosów na długości, naturę natomiast u ich nasady. Dzięki temu możesz nosić lokowane i suche albo proste i przetłuszczające się włosy. Istnieje wiele kombinacji".
 
Nasza rada: Masz problem z określeniem stanu i natury twoich włosów? Nie panikuj. Przyjdź do salonu, by zapytać o radę fryzjera. Na pewno będzie mógł ci pomóc w kwestii doboru produktów pielęgnacyjnych.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ