Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak wybrać odpowiedni odcień rudego?
Jak wybrać odpowiedni odcień rudego?
Eksperci

Jak wybrać odpowiedni odcień rudego?

Dział
W sezonie lato 2014 powraca moda na rudy kolor. Kobiety, poszukujące oryginalności, fantazji oraz kolorów wybierają odcień, który pozwala im zmienić wizerunek bez drastycznej zmiany fryzury.
 
Kobiety idealizują rudy kolor i często trudno jest się im na niego zdecydować. “Z założenia kobieta powinna nosić rudy kolor tylko wtedy, gdy ma mleczną skórę, a na jej twarzy widnieją piegi. Niemniej jednak, nie trzeba spełniać wszystkich kryteriów, by mieć rude włosy. Co więcej, każda kobieta sama może sobie wybrać ich odcień. Niekoniecznie muszą być one w ognistym tonie”.
 
Nieważna jest fryzura, rudy kolor uwydatni każde włosy. "Od boba w stylu wavy po długie, proste włosy – każda fryzura pasuje do rudego koloru. Wszystkim kobietom jest w nim ładnie, nie tylko tym, które mają jasną cerę. Wysublimuje on każdą z was!".
 
To, że podoba ci się rudy kolor nie oznacza, że jesteś gotowa na pofarbowanie włosów w jego ognistym odcieniu. "Kiedy przyjdziesz do salonu, sprecyzuj fryzjerowi, jaki dokładnie kolor chciałabyś mieć. By uniknąć płomiennej barwy, możesz wybrać jasny miedziany ton. Blondynki mają tendencję do noszenia ognistego odcienia, w przypadku brunetek ryzyko to jest mniejsze. To fryzjer powinien dopasować odpowiedni odcień".
 
Nasza rada: Zanim udasz się do salonu, zaopatrz się w protokół Color Therapy w domu, który ożywi kolor twoich włosów. Szampon ten nawilży je i sprawi, że będą pięknie lśnić.
 
© Pixelformula / Pokaz Elie Saab Haute-Couture, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ