Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak wybrać koloryzację dostosowaną do twoich potrzeb?
Jak wybrać koloryzację dostosowaną do twoich potrzeb?
Farbowanie

Jak wybrać koloryzację dostosowaną do twoich potrzeb?

Dział
Kolor włosów wybieramy często kierując się własnymi upodobaniami, ale także mając na uwadze włosy i ich strukturę. Oddaj się w ręce profesjonalisty, który bezpiecznie przeprowadzi cię przez zabieg koloryzacji.
 
Chciałabym ukryć moje siwe włosy. „Jeżeli ilość twoich siwych włosów nie przekracza 30%, postaw na farby tymczasowe, które są mniej kryjące, ale przy tym mniej agresywne dla włosa. Dzięki nim, zachowasz nawet swój naturalny kolor włosów.” Gdy jednak siwych włosów jest na twojej głowie znacznie więcej, zapewne będziesz musiała pomyśleć o pełnej koloryzacji przy użyciu klasycznych farb do włosów.
 
Chciałabym się przefarbować z brązu na blond. Najpierw będziesz musiała odbarwić włosy, a dopiero potem je ufarbować. „Chcąc uzyskać naturalny rezultat, powinnaś pomieszać kilka odcieni blondu, dzięki którym twoja fryzura będzie miała harmonijny, niejednolity oraz bardzo oryginalny kolor.
 
Chciałabym mieć włosy w stylu tie & dye. „Tie & dye to prawdziwa koloryzacja kryzysowa! To tak, jakbyś zdecydowała się na jasny kolor włosów, a następnie zapuszczała włosy przez kolejne 6 miesięcy nic z nimi nie robiąc.” Koloryzacja ta wykonywana jest na włosach od połowy ich długości aż po same końce. W gestii profesjonalnego fryzjera będzie sprawić, aby kolor harmonijne współgrał z twoimi pozostałymi włosami, a rezultat koloryzacji był maksymalnie naturalny.
 
Nie jestem pewna, jaka koloryzacja będzie dla mniej najbardziej odpowiednia. W takiej sytuacji najlepiej unikaj trwałych farb. Jeżeli nigdy wcześniej nie farbowałaś włosów lub nie jesteś pewna, jaki odcień powinnaś wybrać, wypróbuj na początek farbę tymczasową. „W salonach Jean Louis David nazywamy tę usługę Połysk. Pozwala ona bowiem przetestować kilka kolorów. Proponowana w jej ramach koloryzacja włosów będzie słabsza, ale przez to umożliwi ci wypróbowanie kilku kolorów zanim zdecydujesz się na trwałe farbowanie.”
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ