Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak wiązać włosy?
Jak wiązać włosy?
Jak wiązać włosy?
Pielęgnacja

Jak wiązać włosy aby ich nie niszczyć?

Dział

Koński ogon jest największym trendem tego sezonu, a jednoczenie najbardziej praktycznym. Wybierając to uczesanie, masz spokój na kilka godzin. Poznaj nasze rady ułatwiające zachowanie witalności i stylowego wyglądu.

Wybierz odpowiednie dodatki

Raczej nie używaj gumek [Przyrządy niezbędne do uczesania się] zawierających metalowe wstawki. Włosy plątają się wokół nich i łamią. Modele kauczukowe lub plastikowe są również odradzane z tych samych powodów. Wybieraj więc gumki elastyczne i powlekane.

Nie związuj włosów zbyt mocno

Nie możesz odczuwać żadnego bólu ani innej niedogodności po związaniu włosów. Zbyt mocne ściśnięcie włosów u nasady [Włosy związane: nasze rady na temat tego uczesania] może powodować bóle głowy. Używaj kosmetyków do stylizacji (żel, lakier, pianka) ułatwiających ułożenie. Nie nadużywaj ich jednak, bo możesz obciążyć włosy lub pozbawić ich powietrza. Na co dzień wybieraj gumki luźniejsze, które są ultra modne od kilku sezonów.

Pozwól włosom oddychać

Jeżeli związujesz włosy na co dzień, pamiętaj, żeby nie mocować ich zawsze w tym samym miejscu (za pomocą wsuwek, czy spinek). Spowodujesz osłabienie włosów w punkcie ich upięcia. Pomyśl także o rozpuszczeniu włosów od czasu do czasu: przyjmą one wtedy swoją naturalną formę, a włosy u nasady pooddychają trochę. Jeżeli jednak upierasz się przy wiązaniu włosów, nie wahaj się urozmaicać swojej codziennej fryzury. Istnieje wiele modeli koka [3 modele prostych i szybkich koków do wykonania], treski czy końskiego ogona. Jedyne ograniczenie to twoja wyobraźnia.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ