Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak używać wałków, krok po kroku
Jak używać wałków, krok po kroku
Fryzura

Jak używać wałków, krok po kroku

Dział
Etap nr 1:
 
Zaopatrz się w wałki na rzep. Nie potrzebujesz do nich szpilek, a co więcej, są one łatwiejsze w użyciu. Zanim je założysz, dobrze rozczesz włosy i wyprostuj je. Powinny one być wilgotne, byś łatwo mogła nadać im formę. Następnie, rozdziel włosy na kilka części w zależności od tego, jak duże mają być loki.
 
Etap nr 2:
 
Umieść kosmyki wewnątrz wałków. Następnie, nałóż wałek na wysokości końcówek włosów, które także muszą znajdować się w środku. W przeciwnym razie, nie uda ci się ich nawinąć! Chcesz zrobić loki od połowy długości włosów? Nałóż wałki tylko na tę część.
 
Etap nr 3:
 
Użyj suszarki, by zapewnić twoim włosom odpowiednią formę. Zanim je wysuszysz, minie trochę czasu, ale za to zapewnisz fryzurze długotrwałość!
 
Etap nr 4:

Istenieje alternatywa dla tych kobiet, które nie mają czasu na suszenie włosów w wałkach. Nałóż wałki na suche włosy pod warunkiem, że je wcześniej nawilżysz za pomocą pianki lub lakieru. Następnie, wysusz je suszarką. W zaledwie 10-15 minut twoje włosy uzyskają wymarzoną formę. Niemniej jednak, musisz pamiętać, że technika ta nie gwarantuje takiej trwałości, jak ta na włosach mokrych.
 
© Pixelformula / Pokaz House of Holland prêt-à-porter, Jesień-Zima 2010-2011 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ