Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak uzyskać sprężyste loki?
Jak uzyskać sprężyste loki?
Fryzura

Jak uzyskać sprężyste loki?

Dział
W życiu nie liczą się tylko włosy wavy, odkryj dzięki radom naszych profesjonalistów jak zrobić piękne, sprężyste loki. Przy odrobinie zręczności i z dobrymi materiałami nie będzie to trudne!

Aby zrobić piękne, regularne, sprężyste loki, najważniejsze jest by użyć dobrego materiału i znać sztuczki profesjonalistów. Pierwszym sposobem jest wybór lokówki o dość małej średnicy. „Im mniejsza jest średnica, tym węższe i bardziej sprężyste będą loki. Pracujesz na  wysuszonych włosach? Musisz je zatem maksymalnie podsuszyć, aby ograniczyć czas pracy do minimum. Następnie zawijaj swoje włosy na lokówkę kosmyk po kosmyku. To bardzo dokładna praca, która zabiera dużo czasu! Aby być pewną, że Twoje włosy wyglądają równie dobrze z tyłu, nie wahaj się poprosić o pomoc koleżanki. 

Inne rozwiązanie to papiloty! Zapomnij o folii aluminiowej, wyciągnij raczej wałki z pianki, których używałaś jak byłaś młoda i, których kształt możesz dostosować do Twoich pragnień. W tym wypadku podobnie, wybieraj raczej te o niewielkiej średnicy. „Teraz również musisz pracować osobno nad każdym kosmykiem, ale tym razem na mokrych włosach. Zawiń je jeden po drugim na wałku, który następnie możesz zakrzywić. Pozostaw włosy do wysuszenia naturalnie lub zrób to suszarką, aby zyskać na czasie. Spryskaj włosy produktem utrwalającym <link fix spray>, aby się trzymały i odkręć wszystko. 

Produkty do stylizacji okazują się być niesamowicie pomocne zarówno przy nadawaniu włosom pożądanej przez Ciebie struktury, jak i w jej utrwalaniu. „Są one niezbędne w szczególności dla włosów prostych, na których będzie trudno sprawić, aby loki się utrzymały.” Myślimy między innymi o piance do stylizacji i którą należy nałożyć na mokre włosy. Ogrzewając produkt w dłoniach przed nałożeniem, będziecie mogli nadać włosom formę jakiej pragniecie i sprawić, by utrzymała się dłużej. „Kończ zawsze nakładając lakier na Twoją fryzurę, pomoże to zachować jej trwałość.”

Nasze rady: Aby zrobić bardzo sprężyste loki, ale tym razem przypominające wcięcia, które są bardzo trendy w tym sezonie, istnieją żelazka z potrójną końcówką. Ten sprytny „trójząb” pozwala z łatwością stworzyć fryzury, które są na fali i w stylu retro.


 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ