Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak uzyskać gęstsze włosy?
Jak uzyskać gęstsze włosy?
Jak uzyskać gęstsze włosy?
Eksperci

Jak uzyskać gęstsze włosy?

Dział
Jeżeli chcesz, by Twoje włosy sprawiały wrażenie gęstych, powinnaś poznać kilka naszych wskazówek. Koloryzacja, kosmetyki stylizacyjne lub przedłużenia to tylko niektóre sposoby na odmianę Twojej fryzury!
 
Kosmetyki stylizacyjne nadają odpowiednią tekturę włosom. Na przykład, niezbyt mocna pianka, a także pudry do włosów to dobre produkty pogrubiające włosy. „W efekcie ich działania włos staje się lekko matowy, ale za to ma zadowalającą teksturę.”
 
Farbowanie włosów to kolejny dobry sposób na uzyskanie grubszych włosów. Dotyczy to także koloryzacji tymczasowej, takiej jak Połysk w salonach Jean Louis David. „Klasyczne koloryzacje lub balejaże to równie dobre rozwiązanie. Włos jest pokryty powłoką ochronną, a przez to ma więcej tektury i objętości.” Henna posiada podobne właściwości.
 
Sposobem na prawdziwe zagęszczenie włosów są przedłużenia! Niewątpliwie, wiąże się to z pewną inwestycją, jednak rezultat jest tego wart. „Przedłużenia zrobią wrażenie tylko wtedy, gdy Twoje naturalne włosy mają minimum objętości. Techniki tej powinno się bowiem unikać na włosach zbyt cienkich. Przedłużenia mocowane są do włosów za pomocą kleju, więc jeżeli nie masz wystarczająco dużo włosów, by ukryć punkty złączeń, efekt końcowy nie będzie zadowalający. Jednak, osoby o normalnych włosach powinny koniecznie tego spróbować!
 
Nasza rada: Staraj się unikać zbyt wycieniowanych fryzur. Nie oznacza to, że musisz decydować się na strzyżenie na pełnego boba. Wycieniowana fryzura wcale nie sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały na gęstsze. Im fryzura jest bardziej wycieniowana, tym włosy są po prostu cieńsze.
 
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ