Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak uzyskać gęste rzęsy ?
Jak uzyskać gęste rzęsy ?
Jak uzyskać gęste rzęsy ?
Trendy i styl

Jak uzyskać gęste rzęsy ?

Dział
Aby wysublimować swoje spojrzenie, a w szczególności zagęścić rzęsy, najbardziej pomocna okaże się maskara. Ale to nie jedyny sposób, by rzęsy były gęstsze i pełniejsze! Oto nasze rady co zrobić, aby w tym sezonie uzyskać objętość nie tylko na głowie!
 
Tusz do rzęs. Chcąc sprawiać wrażenie posiadania mnóstwa rzęs, postaw na tusz zwiększający objętość. Jego twórcy obiecują efekt wydłużonych i grubszych rzęs, dzięki któremu uzyskasz prawdziwie zalotne spojrzenie. Aby efekt był jeszcze silniejszy, zanurz szczoteczkę w tuszu, usuń jego nadmiar pocierając szczoteczkę o brzeg opakowania, a następnie nałóż go na rzęsy. Zacznij od nasady górnych rzęs i przesuwaj po nich szczoteczkę z tuszem do góry, aż do zewnętrznej krawędzi oka. Na dolnych rzęsach, zacznij od nasady i przesuwaj szczoteczkę w dół.
 
Zalotka. Początkowo przyrząd ten może przerażać! Jednak, kiedy już opanujesz jak się nim posługiwać, będziesz mogła szybko oczarować swoje otoczenie maksymalnie gęstymi rzęsami. Aby nie zrobić sobie krzywdy, używaj zalotki na rzęsy bez makijażu, tj. pozbawione maskary. Spójrz w dół, uchwyć zalotką swoje górne rzęsy (uważając, by nie złapać przy okazji powieki) i delikatnie naciśnij. Twoje rzęsy będą momentalnie podkręcone!
 
Sztuczne rzęsy. Jeżeli masz rzęsy cienkie, krótkie lub rzadkie, trudno będzie ci uzyskać wrażenie gęstości nawet przy użyciu najlepszego tuszu do rzęs pod słońcem. Sztuczne rzęsy wykonywane są z naturalnego lub syntetycznego włosia oraz różnią się co do długości. Wybieraj te modele, w których twoje spojrzenie będzie wyglądać naturalnie. Aby je łatwo nałożyć, postaw na rzęsy samoprzylepne. Wypróbuj je na małym fragmencie powieki, zanim nałożysz je na całe oko. Pamiętaj, że należy je doklejać do rzęs przy samej powiece, u ich nasady. Nie zapomnij ich zdjąć pod koniec dnia lub po imprezie.
 
 © Pixelformula / Backstage Dsquared prêt-à-porter, Wiosna-Lato  2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ