Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak utrwalić włosy bez użycia lakieru?
Jak utrwalić włosy bez użycia lakieru?
Eksperci

Jak utrwalić włosy bez użycia lakieru?

Dział
Kiedy trzeba utrwalić fryzurę, większość kobiet sięga po lakier. Jednakże, jeśli ten został źle wybrany, może posklejać włosy i zostawić na nich ślady. Na szczęście, są również inne sposoby, dzięki którym twoje włosy będą trzymać się cały dzień, a jeśli trzeba, nawet całą noc!
 
Lakier powinno dobierać się do rodzaju włosów « Lakier źle dobrany, bo na przykład zbyt mocny, może mieć zły wpływ, natychmiastowo widczony na włosach. A przecież, wszystkie chciałybyście uniknąć białych śladów po lakierze czy posklejanych włosów. Gęste włosy będą potrzebować lakieru o silnej trwałości, podczas gdy włosom cienkim wystarczy lakier o słabszym efekcie utrwalenia. Co więcej, jeśli twoje włosy są cienkie i uwrażliwione, może to być jeszcze bardziej widoczne pod wpływem lakieru. Wybierz lakier, który pozwoli ci rozczesać włosy nie pozostawiając śladów”.
 
Wiedz również, że istnieją inne produkty, które pozwalają utrwalić fryzury. „Żel czy też utrwalające spraye, które pozwalają zebrać i utrwalić włosy. Design Spray może okazać się idealnym, jeśli chcesz „unieruchomić” swoją fryzurę na cały dzień. Dla jeszcze lepszego efektu, nałóż Design Spray w trakcie suszenia czy też prostowania włosów.
 
Nadawanie włosom tekstury nie jest równoznaczne z ich utrwaleniem. „Zapomnij o modelującej gumie do włosów czy innych produktach teksturyzujących. Nadają one włosom odpowiednią teksturę, ale nie utrwalają ich, tak aby pozostawały przez długi czas na jednym miejscu”.
 
Nasza rada: Mimo że istnieją inne sposoby na utrwalenie włosów, staraj się jednak wybierać lakier. Trudno znaleźć produkt, który utrwalałby włosy równie dobrze. Przy użyciu lakieru, jego cząsteczki kleją się jedna do drugiej na twoich włosach, dzięki czemu pozwalają fryzurze utrzymać się przez wiele godzin. Profesjonalni fryzjerzy zawsze używają lakieru podczas sesji zdjęciowych.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ