Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak uczesać grzywkę na plażę?
Jak uczesać grzywkę na plażę?
Jak uczesać grzywkę na plażę?
Fryzura

Jak uczesać grzywkę na plażę?

Dział
Te z was, które mają grzywkę zapewne wiedzą, że istnieją dwie szkoły czesania grzywki latem. Są osoby, które upinają ją na bok, aby im nie przeszkadzała, oraz takie, dla których stanowi ona nieodzowną część stylizacji. Oto kilka porad, w jaki sposób uczesać grzywkę na plażę.
 
Grzywka upięta spinkami. Ta opcja będzie idealnym rozwiązaniem dla osób o długiej grzywce. Zanim wyjdziesz na plażę, upnij włosy w wysokiego koka lub kucyka, aby ochronić je przed słońcem oraz piaskiem. Następnie, upnij swoją grzywkę za pomocą spinek lub bandany. Twoje czoło będzie dzięki temu odkryte, a ty nie będziesz cierpiała z powodu grzywki, która wygląda nieestetycznie z powodu upałów.
 
Grzywka zaczesana na bok. Złotym środkiem pomiędzy upiętą, a swobodną grzywką jest grzywka z kilku kosmyków. Jest to jeden z łatwiejszych sposobów noszenia grzywki. Zanim wyjdziesz na plażę, postaraj się wpłynąć na kształt swojej grzywki susząc ją w pozycji, w jakiej chciałabyś ją docelowo ułożyć. Grzywka z kilku kosmyków odsłania czoło i w niewielkim stopniu cierpi z powodu upałów. Jest o wiele łatwiejsza do ułożenia na co dzień, niezależnie od miejsca i pory. Jeżeli twoja grzywka nie chce się trzymać na miejscu, przypnij ją po prostu spinką, dzięki czemu będzie utrwalona po wybranym przez ciebie boku.
 
Wyraźna grzywka. Osoby, która uważają grzywkę za integralną część swojego stylu i wyglądu nie będą w stanie poświęcić efektu, który grzywka nadaje ich stylizacjom dla kilku godzin spędzonych na plaży! Warto jednak pamiętać, że większość grzywek źle znosi upały i kontakt z wodą: staje się napuszona i trudno ją ułożyć. Najlepiej będzie się nią zająć zanim wyjdziesz na plażę. Po wysuszeniu włosów i wymodelowaniu grzywki, spryskaj ją lakierem, aby pozostała na swoim miejscu przez cały dzień. Staraj się też unikać zanurzania głowy w wodzie!
 
© Pixelformula / Pokaz Just Cavalli Prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2010 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ