Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Koński ogon
Koński ogon
Koński ogon
Fryzura

Koński ogon - hit sezonu!

Dział

Czy koński ogon upiąć wysoko, nisko, a może klasycznie? Poznaj nasze wskazówki, dzięki którym nadasz charakteru temu uczesaniu. Oto stylizacje eleganckie i pełne osobowości.

Wykonaj efektowny koński ogon

Możesz wybierać spomiędzy licznych technik, które dadzą efektowne uczesanie. Pierwszym rozwiązaniem jest pofalowanie włosów [Szybko, pofalowana fryzura]. Zrób to za pomocą lokówki. Najpierw rozpuść włosy i nawijaj kosmyk po kosmyku na lokówkę. Potem zwiąż je w koński ogon i wyszczotkuj dokładnie. Na koniec spryskaj całość lakierem. Nie wahaj się eksperymentować z teksturą włosów, przechodząc z włosów gładkich do pokręconych i na odwrót.
Inna propozycja: musisz ugnieść włosy palcami przed związaniem [Ugniatanie włosów: jakie techniki]. Nadasz dzięki temu fryzurze pozornego nieładu i rockowego pazura, a jest to efekt bardzo popularny od wielu sezonów. Ostatnie rozwiązanie: dodaj włosom objętości. W tym celu możesz wykonać nadmuchanego koka lub związać włosy na samym czubku głowy. Twój wygląd nabierze dzięki temu cech stylu rock &roll lub retro.

Urozmaić upięcie kucyka

Na przykład wykonaj tyle warkoczyków tuż przy skórze głowy, ile chcesz [Liczne warkocze przy skórze głowy; jak je wykonać?] i gdzie chcesz, z boku, z przodu, czy z tyłu głowy. Sama zdecyduj o grubości warkoczy. Powinny być one zaplatane do punktu upięcia końskiego ogona. Zamiast warkoczy możesz także poskręcać włosy przy skórze głowy.

Postaw na szczegóły przy uczesaniu

Wybór jest ogromny. Możesz na przykład przykryć gumkę do włosów pojedynczym kosmykiem grubszym lub cieńszym. Ewentualnie zepnij włosy jakąś trendy spinką. Załóż wiele gumek do włosów na całej długości kucyka, żeby dodać mu oryginalności. Warto także zrobić sobie grzywkę, czy zostawić jakiś wolny kosmyk z boku.

Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ