Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaka szczotka?
Jaka szczotka?
Jaka szczotka?
Pielęgnacja

Jaką szczotkę wybrać?

Dział

Nie ważne, czy ma ona służyć do rozczesywania, układania włosów, czy ich wygładzania... Szczotka jest niezbędna na co dzień. Naucz się wybierać model w zależności od potrzeby dzięki radom naszego eksperta.


Płaska szczotka do włosów


Szczotki płaskie lub pneumatyczne [Wybór szczotki do włosów za zależności od pożądanego efektu] są najczęściej używane na co dzień. „Rozczesują one włosy i wygładzają je. W salonach Jean Louis David stosuje się ceramiczne płaskie szczotki. Są one antystatyczne i ułatwiają stylizację. W domu używaj takiej szczotki, która ci najbardziej odpowiada: plastikowej, z włosiem syntetycznym lub naturalnym.

"Na wyróżnienie zasługują szczotki z włosiem dzika, które wspomagają nawilżanie i nadają włosom połysk.
Możesz kupić każdy rodzaj szczotki w salonach lub w dużych sklepach."
Vanessa Giani

Nasza rada.

Wybierając szczotkę, weź pod uwagę typ kolców, powinny być dobrane do tekstury włosów. Jeżeli są gładkie, to wybierz szczotkę z twardymi kolcami. Przy włosach kręconych, kędzierzawych sprawdzą się modele z miękkimi kolcami.

Okrągła szczotka do modelowania włosów

Jest ona niezbędna do wymodelowania włosów [Przybory niezbędne przy modelowaniu włosów] „Okrągła szczotka wygładza powłokę włókna włosowego. Pracuje się z nią szybko i skutecznie. Niezbędne jest jednak użycie suszarki w celu osiągnięcia pożądanego efektu. To ciepłe powietrze utrwala na dłużej ruch włosów. „
Nasza rada. Jeżeli chcesz idealnie wymodelować fryzurę [Włosy kręcone: jak je układać?], pracuj kosmyk za kosmykiem. Nawiń pasemko na szczotkę i nakręcając je na nią, wykonaj ruch do góry. Powtórz tę czynność na całości włosów. Na koniec spryskaj fryzurę lakierem, żeby się dobrze trzymała.

Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ