Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak sprawić, by włosy były uniesione u nasady?
Jak sprawić, by włosy były uniesione u nasady?
Eksperci

Jak sprawić, by włosy były uniesione u nasady?

Dział
Uniesione włosy u nasady sprawiają, że włosy od razu nabierają objętości. Dowiedz się, co zrobić, by unieść włosy u nasady i wykreować na nich pełne objętości i trwałe fryzury!
 
Włosy mają swój naturalny kąt, pod którym rosną i na który nie masz większego wpływu. Z reguły ich ułożenie jest stosunkowo płaskie, co nie sprzyja objętości włosów u nasady. Inną przyczyną płaskich włosów może być ich natura. „Jeżeli masz podatne i ciężkie włosy, nie unikniesz problemu oklapniętych włosów… Uniesienie u nasady ciężkich włosów jest niezwykle trudne, za to łatwo jest nadać objętości włosom cienkim.”
 
Chcąc unieść włosy u nasady, nadaj im najpierw odpowiedni kształt, a następnie je postaw. Trwały rezultat modelowania uzyskasz tylko, jeśli zastosujesz kosmetyki stylizacyjne. „Pomogą ci one stworzyć podstawę dla twojej fryzury! Ponadto, twoim włosom przyda się odrobina pomocy, by ich kształt utrzymał się na dłużej.” Według profesjonalistów Jean Louis David najlepszym produktem, który pozwala unieść włosy u nasady jest pianka do włosów, używana na wilgotne włosy. Nałóż odrobinę pianki na dłoń, następnie zanurz w niej swój grzebień i przeczesz nim włosy. Dzięki temu, produkt będzie równomiernie rozprowadzony na całych włosach. Innym sposobem może być użycie sprayu utrwalającego (stosowanego na wilgotne włosy), którym spryskasz włosy u nasady, by następnie wymodelować swoją fryzurę.
 
Skoro już wiesz, jakie produkty będą dla ciebie optymalne, przejdźmy do techniki. „Aby skutecznie unieść włosy u nasady, chwyć włosy tak, by były zwrócone w przeciwnym kierunku do ich naturalnego ułożenia. Unieś pasmo włosów i umieść u jego nasady grzebień lub szczotkę. Następnie przełóż pasmo na drugą stronę i wysusz.” Równie pomocne przy wykonywaniu tej czynności okażą się wałki do włosów. Nałóż je na suche włosy, spryskaj lakierem włosy przy głowie, a następnie je ogrzej!
 
Nasza rada: Jeżeli twoje włosy oklapnięte, możesz je lekko utapirować. Aby to zrobić, unieść w powietrzu pasmo włosów i grzebieniem sczesuj włosy w kierunku głowy.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ