Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak sprawić, by Twoje włosy odzyskały formę po kontakcie z wilgocią?
Jak sprawić, by Twoje włosy odzyskały formę po kontakcie z wilgocią?
Fryzura

Jak sprawić, by Twoje włosy odzyskały formę po kontakcie z wilgocią?

Dział
Deszcz i wilgoć są wrogami prostych włosów, czy też ogólnie rzecz biorąc włosów zdyscyplinowanych i uczesanych. Aby się przed nimi chronić, musisz stosować produkty przeznaczone do ochrony przed wilgocią. Niestety, nie zawsze to wystarcza… Oto nasze rady, jak radzić sobie z włosami, które miały z nią kontakt!
 
Jeżeli włosy zaczną się kręcić. „Nie ma niestety cudownego środka, który pomoże Ci wyprostować skręcone z powodu wilgoci włosy. W pewnym stopniu może pomóc lakier, jednak pod warunkiem, że Twoje włosy będą już suche.” Jedynym rozwiązaniem jest użycie prostownicy. Powinnaś mieć ją zawsze przy sobie!
 
Jeżeli włosy są wilgotne. Woda nie spływa ci jeszcze do oczu, ale włosy są już całkiem mokre. A tutaj okazuje się, że za kilka minut masz spotkanie w pracy lub pierwszą randką. Możesz spiąć włosy na kilka godzin. „Zaczesz je do tyłu i zepnij  przy pomocy gumki, na przykład w kok tancerki. Następnie rozepnij zaraz po spotkaniu, aby mogły spokojnie wyschnąć.”
 
Jeżeli wcześniej wyprostowane włosy już nie są proste. Możesz użyć prostownicy, aby  je szybko wyprostować. „Jeżeli włosy są już suche, spryskaj szczotkę płaską lub okrągłą lakierem i wymodeluj przy jej użyciu włosy. Włos nie będzie równie prosty jak po użyciu prostownicy, jednak stanie się bardziej płaski.”
 
Kiedy włosy wyschną, stają się przetłuszczone. Rzecz jasna, ty nie masz możliwości umycia głowy wodą i szamponem. Użyj zatem suchego szamponu, który jest idealny dla włosów przetłuszczających się (w rozwiązywaniu problemów aż do następnego mycia). „Otóż, suchy szampon nie jest prawdziwym substytutem mycia włosów. Pozwoli ci jednak przetrwać wieczór.”
 
Jeżeli włosy są jakby nadmuchane. Najlepiej jest użyć lakieru i grzebienia, który pozwoli je spłaszczyć. „Spryskaj włosy lakierem przy głowie, a następnie uczesz je szczotką lub grzebieniem, tak aby zmniejszyć ich objętość.” W ten sposób, nadasz włosom więcej dyscypliny.
 
Nasza rada: Aby być gotowa na każdą ewentualność powinnaś sobie przygotować apteczkę piękna! Niezbędne w walce z wilgocią i deszczem będą: lakier, mała prostownica, suchy szampon i serum.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ