Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak się uczesać na rozmowę kwalifikacyjną?
Jak się uczesać na rozmowę kwalifikacyjną?

Jak się uczesać na rozmowę kwalifikacyjną?

Na rozmowie kwalifikacyjnej jedną z pierwszych rzeczy, na którą zwraca uwagę osoba rekrutująca, jest Twoja prezencja. Aby wyglądać kompetentnie i odpowiedzialnie, zastosuj się do kilku naszych wskazówek.
 
Świeżo umyte włosy. „To naprawdę podstawa! Włosy powinny być umyte w dniu lub najwcześniej dzień przed rozmową kwalifikacyjną. Dzięki temu będziesz świetnie się prezentować, a także dowiedziesz, że zwracasz uwagę na szczegóły.”
 
Odkryta twarz. „Nie staraj się zakrywać oczu i twarzy kosmykami włosów. Potencjalny, pracodawca powinien mieć możliwość przekonania się o Twojej pewności siebie. Nie powinien zastanawiać się nad tym, kto może się kryć za włosami!"
 
Fryzura ani zbyt surowa, ani zbyt zmierzwiona. Postaw na fryzurę pomiędzy tymi dwoma skrajnymi stylizacjami. Pleciony kok będzie idealnym rozwiązaniem dla osób o długich lub półdługich włosach. Natomiast osoby z krótkimi włosami powinny wybrać gładko wymodelowaną fryzurę. Ma ona łączyć w sobie elementy eleganckiej i casualowej stylizacji.
 
Zachowaj umiar. „Jeżeli używasz produktów stylizacyjnych, staraj się nie przesadzać z ilością nakładanego produktu! Żele, woski i pudry do włosów powinny być stosowane z umiarem, aby nie przeciążać włosów i uniknąć nieestetycznego efektu tłustych włosów podczas rozmowy kwalifikacyjnej.”
 
Zapomnij o akcesoriach do włosów. Zrezygnuj ze strasów, cekinów oraz opasek we włosach. Rozmowa rekrutacyjna to sytuacja oficjalna, nie ma w niej miejsca na zbędne dodatki. Twój przyszły pracodawca powinien dostrzec w Tobie osobę aktywną i godną zaufania, która potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji.
 
© Pixelformula / Pokaz Lacoste prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013  © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź