Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak się uczesać na rozmowę kwalifikacyjną?
Jak się uczesać na rozmowę kwalifikacyjną?
Eksperci

Jak się uczesać na rozmowę kwalifikacyjną?

Dział
Na rozmowie kwalifikacyjnej jedną z pierwszych rzeczy, na którą zwraca uwagę osoba rekrutująca, jest Twoja prezencja. Aby wyglądać kompetentnie i odpowiedzialnie, zastosuj się do kilku naszych wskazówek.
 
Świeżo umyte włosy. „To naprawdę podstawa! Włosy powinny być umyte w dniu lub najwcześniej dzień przed rozmową kwalifikacyjną. Dzięki temu będziesz świetnie się prezentować, a także dowiedziesz, że zwracasz uwagę na szczegóły.”
 
Odkryta twarz. „Nie staraj się zakrywać oczu i twarzy kosmykami włosów. Potencjalny, pracodawca powinien mieć możliwość przekonania się o Twojej pewności siebie. Nie powinien zastanawiać się nad tym, kto może się kryć za włosami!"
 
Fryzura ani zbyt surowa, ani zbyt zmierzwiona. Postaw na fryzurę pomiędzy tymi dwoma skrajnymi stylizacjami. Pleciony kok będzie idealnym rozwiązaniem dla osób o długich lub półdługich włosach. Natomiast osoby z krótkimi włosami powinny wybrać gładko wymodelowaną fryzurę. Ma ona łączyć w sobie elementy eleganckiej i casualowej stylizacji.
 
Zachowaj umiar. „Jeżeli używasz produktów stylizacyjnych, staraj się nie przesadzać z ilością nakładanego produktu! Żele, woski i pudry do włosów powinny być stosowane z umiarem, aby nie przeciążać włosów i uniknąć nieestetycznego efektu tłustych włosów podczas rozmowy kwalifikacyjnej.”
 
Zapomnij o akcesoriach do włosów. Zrezygnuj ze strasów, cekinów oraz opasek we włosach. Rozmowa rekrutacyjna to sytuacja oficjalna, nie ma w niej miejsca na zbędne dodatki. Twój przyszły pracodawca powinien dostrzec w Tobie osobę aktywną i godną zaufania, która potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji.
 
© Pixelformula / Pokaz Lacoste prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013  © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ