Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak uczesać się na damski wieczór?
Jak uczesać się na damski wieczór?
Trendy i styl

Jak uczesać się na damski wieczór?

Dział
Nie straszna Ci nadchodząca zima i zdecydowałaś się wyjść z koleżankami? Zarezerwowałaś weekend i jesteś szczęśliwa, że spędzisz go w gronie dziewczyn, wyjdzisz do restauracji czy potańczyć? Zdecydowanie musisz zrobić sobie fryzyrę, która utrzyma się cały wieczór.
 
Fryzura, która spełnia wszystkie powyższe kryteria, to łatwy do uczesania, szykowny kucyk, który przystosuje się do każdej sytuacji. Niemniej jednak, nie może to być byle jaki kucyk! Na taki wieczór powinnaś odkryć twarz i pokazać efekt girly oraz elegancję. Objętość włosów, przedziałek z boku oraz grube loki sprawią, że fryzura utrzyma się całą noc!
 
Aby twój kucyj był falowany i wypukły, zarysuj przedziałek po jednej stronie głowy. Za pomocą lokówki zrób grube fale na całej długości włosów. Następnie, musisz podzielić włosy na 4 części. Oddziel dolną część włosów, to znaczy tą na wysokości karku, od górnej. Potem, podziel górną partię włosów na 3 równe części, a następnie chwyć środkową część i natapiruj ją, aby twoje włosy nabrały objętości i tekstury, nawet gdy będą związane. Natapiruj również włosy po bokach - te z dwóch pozostałych części. Uwolnij dolną warstwę włosów i zwiąż wszystkie włosy gumką z haczykiem w kitkę na średniej wysokości z tyłu głowy. Na koniec, owiń gumkę jednym pasmem włosów, by nie była ona widoczna.
 
© Pixelformula / Pokaz Moschino prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ