Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak się uczesać, kiedy nie masz czasu na mycie głowy?
Jak się uczesać, kiedy nie masz czasu na mycie głowy?
Eksperci

Jak się uczesać, kiedy nie masz czasu na mycie głowy?

Dział
Żeby wszystko było jasne: nic nie ukryje tłustych i brudnych włosów ! Niemniej jednak, to nie dlatego, że nie umyłaś ich tego samego dnia. Potrzebują one jedynie odrobiny świeżości i odpowiednio dopasowanej fryzury. Jeśli jest tak w przypadku Twoich włosów, to wiedz, że istnieją pewne rozwiązania.
 
Jeśli nie masz czasu umyć włosów, nie masz z pewnością również czasu, aby je uczesać. "Zamiast opóźniać wszystko próbując rozczesać włosy czy stworzyć loki, zbierz włosy w wysokiego koka. Możesz sięgnąć po wypełniacz lub skarpetkę, aby dodać włosom objętości, a także użyć kokówek, by ujarzmić niesforne kosmyki. Możesz być spokojna: fryzury często lepiej trzymają się na włosach, które nie były myte tego samego dnia! Jeśli chodzi o włosy nieumyte tego samego dnia, to niekoniecznie mowa o włosach tłustych. Włosy są po prostu czasami trochę oklapnięte."
 
Oczywiście istnieją sposoby, aby zamaskować włosy, których nie miałaś czasu umyć. "Najprostsze rozwiązanie to użycie suchego szamponu. Nadaje włosom odrobinę świeżości i pomaga uzyskać objętość. Czemu z tego nie korzystać? Suchy szampon może okazać się prawdziwym ratunkiem".
 

Nie przejmuj się swoimi włosami, jeśli nie umyłaś ich tego samego dnia. "Ładne fryzury możesz wykonać na włosach, które nie były myte tego samego dnia. Nie chodzi o to, aby zrobić piękne uczesanie na nieświeżych włosach, tylko o to, aby dzień jakoś minął pomimo nieumytej głowy. A ten może minąć bardzo przyjemnie. Nie rezygnuj z opasek i innych ulubionych akcesoriów, jeśli tylko masz na to ochotę. Dodatki te pozwolą ci skoncentrować na nich uwagę!"
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ