Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak się czesać, gdy zakładam kapelusz typu dzwonek?
Jak się czesać, gdy zakładam kapelusz typu dzwonek?
Trendy i styl

Jak się czesać, gdy zakładam kapelusz typu dzwonek?

Dział
Moda na popularny w latach 20 kapelusz typu dzwonek powraca z impetem na wybiegi podczas Tygodni Mody. Zoom na 3 sposoby noszenia dodatku, który znajduje się na liście must-have dzięki Agnès B po pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 w Paryżu.
 
Na rozpuszczonych włosach, by prezentować szykowny styl retro. Naśladuj styl tamtego okresu i spraw, by jeden kosmyk wystawał spod kapelusza. Wówczas, będziesz wyglądać elegancko. Nasza rada: zwiąż włosy na wysokości karku, by ci nie przeszkadzały, a następnie włóż je pod kapelusz.
 
Na kręconych włosach, by prezentować luźny styl. Najlepszy sposób na zniwelowanie zbyt klasycznego lub surowego charakteru. Dobór kapelusza typu dzwonek do włosów wavy jest doskonałym rozwiązaniem – dzięki temu, będziesz prezentować zarówno casualowy, jak i nowoczesny oraz dopracowany styl.
 
Na prostych włosach, by wyglądać nowocześnie. Postaw na kobiecość i spraw, by twoje włosy opadały wzdłuż twarzy. Twój cel? Unowocześnij wygląd, nadając mu modnych i zmysłowych elementów. Nie wahaj się zaczesać włosy za uszami, by doskonale odkryć twarz.
 
© PixelFormula / Pokaz Agnès B, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ