Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak się czesać, gdy odrastają mi włosy?
Jak się czesać, gdy odrastają mi włosy?
Eksperci

Jak się czesać, gdy odrastają mi włosy?

Dział
W tym roku, fryzura na boba nadal jest modna. Niemniej jednak, niektóre kobiety wolą zapuścić włosy, zamiast obcinać je do poziomu brodu. Odkryj, jak możesz się czesać, gdy twoje włosy odrastają.
 
Fryzura, którą zrobisz, zależy od długości włosów oraz miejsca, w którym zaczyna się twój bob. "Nawet w przypadku bardzo krótkich włosów, możesz zrobić wiele fryzur. Możesz ulizać je za pomocą żelu, zrobić loki, natapirować je lub wyprostować".
 
Dopiero jak twoje włosy będą ci sięgać do szyi, będziesz mogła je wiązać. "Warkocze, korony – nie wahaj się czesać modnych fryzur w stylu bohemy. Włosy dłuższe od tych obciętych na boba mają idealną długość, by stworzyć koronę z warkocza".
 
Wybór fryzury zależy również od objętości włosów. "W większości przypadków, możesz zmniejszyć objętość lub nadać włosom efekt "po powrocie z plaży" za pomocą produktu Beach Spray. Nie sprawi to, że włosy będą wyglądały, jakby były długie, ale możesz ewentualnie doczepić kilka kosmyków z przodu".
 
Nasza rada: Możesz zapuszczać włosy tak długo, aż urosną do poziomu ramion. Wówczas ocierać się będą one o ubranie i będą się niszczyć. Trzeba więc je podciniać co trzy miesiące. Podcinaj je mniej, niż długość, jaka urosła. Dzięki temu, nie skrócisz ich za bardzo.
 
© Pixelformula / Pokaz Balmain prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2010 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ