Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak rozjaśnić włosy zimą, gdy nie ma słońca?
Jak rozjaśnić włosy zimą, gdy nie ma słońca?
Farbowanie

Jak rozjaśnić włosy zimą, gdy nie ma słońca?

Dział
Zimą twój kolor może zmatowieć i stracić połysk, który widniał na twoich włosach latem. Na szczęście, istnieje wiele rozwiązań na to, by twoje włosy odzyskały blask! Zoom na alternatywne sposoby rozjaśniania włosów zimą.
 
W salonie Jean Louis David, możesz skorzystać z usługi Kontrast. "Powiedz fryzjerowi, jak bardzo chcesz rozjaśnić włosy, a on będzie wiedział co zrobić, byś otrzymała ciemniejszy lub jasniejszy rezultat. Na ciemniejszych włosach, efekt będzie bardzo delikatny. Włosy będą miały ciemno-brązowy odcień lub auburn. W salonie, twój fryzjer będzie mógł zrobić taki sam efekt, jaki widnieje na twojej głowie po trzech tygodniach spędzonych na słońcu lub w morzu. Niemniej jednak, nie spodziewaj się cudu – nie będzie on wyglądał tak naturalnie!".
 
Dot Light również może być dobrym rozwiązaniem. "Nie jest to efekt słońca, ale twoje włosy są lekko rozjasnione. Jest to mieszanka odcieni. Głębszy kolor widoczny jest wokół twarzy, a reszta włosów oraz kilka punków wokół twarzy jest jaśniejsza".
 
Wahasz się, który wybrać? "Jeśli chcesz uzyskać efekt słońca, wybierz Kontrast, a Dot Light wtedy, gdy chcesz lekko rozjaśnić włosy".
 
Nasza rada: bądź pewna – takie efekty nie wymagają dużej pielęgnacji. Będziesz musiała wybrać się do salonu co trzy miesiące, ponieważ efekt jest stopniowy i naturalny. Gdy włosy rosną, pojawiają się odrosty, dlatego powinnaś pielęgnować kolor.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ