Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak przygotować włosy Panny Młodej
Jak przygotować włosy Panny Młodej

Jak przygotować włosy Panny Młodej

Ślub? To da się zorganizować! Sala na przyjęcie, suknia ślubna, catering, dekoracja stołu… Tego szczególnego dnia, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Szczególnie to, jak ty wyglądasz!
 
Już od kilku miesięcy, nosisz przy sobie swój planning, aby nie pominąć żadnego szczegółu. Twój wygląd, a w szczególności twoja fryzura powinna w nim figurować na równie ważnym miejscu, jak zamówienie butelek szampana czy przymiarka twojej cennej sukni ślubnej.
 
Umów się zatem na wizytę u fryzjera, najlepiej miesiąc wcześniej, z wybraną już na pierwszą przymiarkę sukienką. Pozwoli ci to spokojnie przedstawić mu swoje pomysły, wspólnie zastanowić się nad typem fryzury (włosy związane czy nie) i stylem (np. romantyczny czy rockowy). „Nie wahaj się przygotować kilku pomysłów przed spotkaniem, aby dać mu kilka wskazówek. W tym celu, przeglądaj magazyny mody. Na pewno znajdziesz w nich inspirację!”
 
„To pierwsze spotkanie pozwoli fryzjerowi ocenić czas jaki będzie musiał ci poświęcić (średnio 40-60 minut) i podać przybliżoną wysokość rachunku. Unikniesz tym samym przykrych niespodzianek w godzinie W!” Powinnaś także mu powiedzieć czy życzysz sobie jakieś akcesoria takie jak spinki, perły, kwiaty itd. Z pewnością będzie musiał wcześniej je zamówić.
 
Podobnie, jeżeli chodzi o inne usługi. Masz ochotę na nowy kolor lub przedłużenia? „Lepiej byłoby zrobić to tydzień przed godziną W, gdyż są to rzeczy, które zabierają dużo czasu!” I pamiętaj o tym, żeby umyć włosy dzień wcześniej. Na zbyt świeżych włosach, przedłużenia i uczesanie gorzej się utrzymują.
 
Ostatnia rada, na wszelki wypadek miej zawsze przy sobie lakier do włosów, pozwoli ci to uniknąć wpadki!
 
Nasza rada: Makijaż należy dostosować do fryzury i sukni. Najpierw więc zadbaj o swoje włosy, a dopiero potem zrób sobie makijaż, gdyż niektóre czynności wykonywane przez fryzjera mogą go naruszyć. Zostaw cienie do powiek i szminkę na koniec!
 
© DR © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź