Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak przygotować włosy Panny Młodej
Jak przygotować włosy Panny Młodej
Eksperci

Jak przygotować włosy Panny Młodej

Dział
Ślub? To da się zorganizować! Sala na przyjęcie, suknia ślubna, catering, dekoracja stołu… Tego szczególnego dnia, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Szczególnie to, jak ty wyglądasz!
 
Już od kilku miesięcy, nosisz przy sobie swój planning, aby nie pominąć żadnego szczegółu. Twój wygląd, a w szczególności twoja fryzura powinna w nim figurować na równie ważnym miejscu, jak zamówienie butelek szampana czy przymiarka twojej cennej sukni ślubnej.
 
Umów się zatem na wizytę u fryzjera, najlepiej miesiąc wcześniej, z wybraną już na pierwszą przymiarkę sukienką. Pozwoli ci to spokojnie przedstawić mu swoje pomysły, wspólnie zastanowić się nad typem fryzury (włosy związane czy nie) i stylem (np. romantyczny czy rockowy). „Nie wahaj się przygotować kilku pomysłów przed spotkaniem, aby dać mu kilka wskazówek. W tym celu, przeglądaj magazyny mody. Na pewno znajdziesz w nich inspirację!”
 
„To pierwsze spotkanie pozwoli fryzjerowi ocenić czas jaki będzie musiał ci poświęcić (średnio 40-60 minut) i podać przybliżoną wysokość rachunku. Unikniesz tym samym przykrych niespodzianek w godzinie W!” Powinnaś także mu powiedzieć czy życzysz sobie jakieś akcesoria takie jak spinki, perły, kwiaty itd. Z pewnością będzie musiał wcześniej je zamówić.
 
Podobnie, jeżeli chodzi o inne usługi. Masz ochotę na nowy kolor lub przedłużenia? „Lepiej byłoby zrobić to tydzień przed godziną W, gdyż są to rzeczy, które zabierają dużo czasu!” I pamiętaj o tym, żeby umyć włosy dzień wcześniej. Na zbyt świeżych włosach, przedłużenia i uczesanie gorzej się utrzymują.
 
Ostatnia rada, na wszelki wypadek miej zawsze przy sobie lakier do włosów, pozwoli ci to uniknąć wpadki!
 
Nasza rada: Makijaż należy dostosować do fryzury i sukni. Najpierw więc zadbaj o swoje włosy, a dopiero potem zrób sobie makijaż, gdyż niektóre czynności wykonywane przez fryzjera mogą go naruszyć. Zostaw cienie do powiek i szminkę na koniec!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ