Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak przygotować swoje włosy przed snem?
Jak przygotować swoje włosy przed snem?
Pielęgnacja

Jak przygotować swoje włosy przed snem?

Dział
Nie wiesz, co zrobić z włosami, gdy idziesz spać... Odkryj rady naszych ekspertów. Czy możesz zadbać o swoje włosy także podczas snu ?
 
Powinnaś związać włosy przed snem. "Jeśli nie chcesz, aby twoje długie włosy plątały się, powinnaś związać je na noc. Możesz również pozostawić je rozpuszczone, jeśli nie powstają na nich kołtuny. Inne rozwiązanie – zapleć je w grube warkocze. Rano, po rozpuszczeniu, będziesz miała piękne loki! Przed snem, rozczesz je, by pozbyć się kurzu i brudu, który się w nich nagromadził w ciągu dnia".
 
Nie musisz na nich nakładać produktów pielęgnacyjnych przed pójściem spać. "Pozwól włosom oddychać. Twoje codzienne zabiegi pielęgnacyjne wystarczą, natomiast dodatkowe produkty mogą obciążyć twoje włosy. Noc jest doskonałą porą, kiedy mogą one odpocząć".
 
Nasza rada. Jeśli na wieczór myjesz włosy szamponem przystosowanym do twoich włosów, zawsze powinnaś je wysuszyć przed snem. W przeciwnym razie, będą się one plątać i przybiorą formę poduszki. A jeśli chodzi o poduszkę, to powinnaś wybrać tę, zrobioną z naturalnych materiałów, takich jak jedwab, satyna lub wełna. Materiały syntatyczne mogą sprawić, że twoje włosy będą się elektryzować.
 
©Dr © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ