Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ciemniejsze włosy
Ciemniejsze włosy
Ciemniejsze włosy
Koloryzacje

Jak przyciemnić kolor włosów ?

Dział

Zdecydowałaś się na zmianę i chcesz przyciemnić sobie swój naturalny kolor. Nasz ekspert poradzi, jak poprawnie wykonać taką koloryzację.

Mam jasne włosy, czy mogę zrobić sobie koloryzację przyciemniającą?

„Tak, niezależnie od tego, czy masz włosy brązowe, kasztanowe, czy blond. Dzięki naszym wypracowanym technikom można je przyciemnić o kilka tonów. Możesz także zdecydować się na radykalną zmianę, przechodząc z koloru blond do hebanowej czerni [Farbowanie włosów na czarno, dla kogo?]. Ten duży przeskok kolorystyczny będzie wymagał jednak wielu wcześniejszych etapów koloryzacji, które przygotują włosy na przyjęcie koloru. „

Dodatkowa informacja: przyciemnienie włosów jest o wiele mniej agresywne niż rozjaśnianie, ponieważ nie ma potrzeby ich dekoloryzować. Fryzjer dodaje po prostu odpowiedni pigment, a to nie osłabia włosów.

Jakie techniki koloryzacji u Jean Louis David wybrać, żeby przyciemnić włosy?

Najbardziej znaną i bezpieczną techniką jest Gloss [Zoom na Gloss]. Pozwala ona na przyciemnienie włosów tylko na pewien okres czasowy i zanika wraz z częstotliwością mycia głowy. Trzyma się około 1 miesiąca: więc jeżeli chciałabyś, żeby jej efekty utrzymywały się dłużej, to musisz umawiać się na wizyty u fryzjera co 4 do 6 tygodni.

„Gloss nadaje włosom naturalności, przyciemniając włosy od jednego do dwóch tonów"

Aurea Sanchez Coletto

„Jeżeli masz około 30% siwych włosów i chciałabyś je pokryć, to musisz wykonać koloryzację stałą [Jak dbać o stałą koloryzację]. Ta technika jest jednak nieodwracalna i powoduje efekt odrostów." Musisz więc odwiedzać salon fryzjerski każdego miesiąca w celu ich pokrycia. „

Mała uwaga: po wykonaniu koloryzacji, umyj nazajutrz włosy szamponem Intensywny Kolor, który utrwali kolor. Na co dzień stosuj rytuał Color Therapy, dzięki któremu koloryzacja będzie się trzymać przez długie tygodnie.

Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ