Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak przejść z tie & dye na splashlight?
Jak przejść z tie & dye na splashlight?
Eksperci

Jak przejść z tie & dye na splashlight?

Dział
Wszystkie kobiety, które uważnie śledzą fryzurowe trendy, pokochają tę koloryzację: bardzo łatwo jest przejść z tie & dye na splashlight! To tylko kwestia tego, na jakiej wysokości należy rozjaśnić włosy! Zoom na tę technikę.
 
Twój fryzjer oceni, gdzie zaczyna się twój tie & dye, by zrobić splashlight. "Jeśli zaczyna się on nisko, rozjaśnienie sięga do poziomu oczu. Końcówki natomiast są przyciemnione, dzięki czemu, wokół twarzy, powstaje efekt przypominający zjawisko optyczne "halo".
 
Technika polega na wykorzystaniu efektu, który dana klientka ma na włosach. "Należy określić, w którym miejscu zaczyna się jej tie & dye. W przypadku efektu splashlight, końcówki nie powinny być rozjaśnione, natomiast w przypadku tie & dye tak. Jeśli robisz splashlight, niech końcówki będą naturalne. Aktualnie, rozjaśnienie włosów zaczyna się za nisko, więc należy je umiejscowić wyżej. Trzeba też rozjaśnić włosy wokół twarzy”.
 
Nie przejmuj się problemem uwrażliwienia włosów. "Nie są one zbyt jasne, nie musisz więc panikować. Tylko włosy u nasady są jaśniejsze, ale nie końcówki".
 
Nasza rada: Splashlight można robić na każdego typu fryzurach. Wybieraj tę opcję szczególnie wtedy, gdy masz pocieniowane włosy. Na włosach lokowanych również jest to możliwe. Niemniej jednak, rezultat nie będzie tak bardzo przypominał efektu "halo" w głębi twoich włosów”.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ