Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak przefarbować się na rudo?
Jak przefarbować się na rudo?
Eksperci

Jak przefarbować się na rudo?

Dział
W 2013 roku rude włosy noszone są z dumą! Z resztą, coraz więcej kobiet chce przefarbować się na rudo. Nie ma bowiem lepszego sposobu, aby wyróżnić się z tłumu, jak koloryzacja w odcieniach mahoniu lub miedzi.
 
Ruda koloryzacja najlepiej przyjmie się na naturalnie jasnych lub szatynowych włosach. „Taka baza pozwala uzyskać najatrakcyjniejsze odcienie rudego, takie jak: miedziany czy pomarańczowy. Osoby o naturalnie ciemniejszych włosach również będą mogły przefarbować się na rudo, ale przedtem będą musiały rozjaśnić swoje włosy. Bądźcie uważne, gdyż ten etap szczególnie osłabia i uwrażliwia włosy.”
 
Intensywność rudego na włosach będzie zależała od twojego naturalnego koloru. „Ruda koloryzacja wykonywana na włosach w innym kolorze będzie wynikową połączenia rudej farby z naturalnym kolorem włosów. Osoby o ciemnych włosach uzyskają mniej intensywny odcień rudego od osób o jasnych włosach. Włosy tych ostatnich będą najbardziej wyraziste. Z resztą, zasada ta nie dotyczy wyłącznie rudych farb. Finalny rezultat każdej koloryzacji będzie zależał od twojego naturalnego koloru włosów.”
 
Włosy zafarbowane na rudo nie wymagają więcej pielęgnacji niż inne koloryzacje. „Jeżeli chciałabyś uzyskać na swoich rudych włosach śliczne refleksy, udaj się do salonu Jean Louis David i skorzystaj z zabiegów z gamy Color Therapy. Możesz też przedłużyć efekt ich działania stosując te produkty także w domu. Nie ma lepszego sposobu, by twoje rude włosy były zdrowe i lśniące!
 
Nasza rada: Jeżeli nie masz odwagi ufarbować wszystkich włosów, wykorzystaj rudy do stworzenia pasemek lub subtelnych refleksów na włosach. Usługa Sunlight od Jean Louis David bazuje na grze światła i cienia stwarzając subtelne koloryzacje.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ