Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak pozbyć się odstających loczków?
Jak pozbyć się odstających loczków?
Eksperci

Jak pozbyć się odstających loczków?

Dział
Te małe loczki, które odstają od gotowej fryzury są twoim największym wrogiem. I choć trudno jest się ich pozbyć, można nad nimi zapanować. Odkryj szybko nasze rady na wojnę z małymi, odstającymi loczkami.
 
Loczki są przypadłością, która dotyczy zwykle włosów suchych, z natury kręconych lub takich, gdzie część włosów jest kręcona, a część pozostaje prosta. „Kiedy mieszają się ze sobą włosy dwóch różnych typów, często dochodzi do powstawania odstających loczków. Tego typu włosy często są również suche. Należy zatem je pielęgnować z zachowaniem największej staranności, używając środków do włosów suchych o właściwościach nawilżających.
 
Powinnaś wiedzieć, że nie można całkowicie pozbyć się loczków, jednak można ograniczyć ich ilość i je ukryć. „W tym celu zastosuj produkty typu serum. Możesz używać ich na co dzień po to, by zapanować nad swoimi loczkami, zdyscyplinować włosy i jednocześnie je nawilżyć.” Aby pozbyć się loczków, nałóż serum na mokre włosy jeszcze zanim zaczniesz je czesać, uważając, by dobrze rozprowadzić produkt.
 
Aby ograniczyć pojawianie się loczków, trzeba za wszelką cenę uważać, żeby nie stosować zbyt agresywnych zabiegów pielęgnacyjnych na włosy, a w szczególności nie nagrzewać ich zbyt mocno. Zapomnij więc o prostownicy i ogranicz modelowanie włosów za pomocą szczotki i suszarki. Pamiętaj, aby tą ostatnią zawsze trzymać w odpowiedniej odległości od włosów. „Jeżeli nie możesz się jednak przed tym wszystkim powstrzymać, powinnaś obficie odżywiać włosy.”
 
Nasza rada: Żele i woski do stylizacji są produktami, o których należałoby raczej zapomnieć, jeżeli masz problem z odstającymi loczkami. Mogą zbytnio obciążyć twoje włosy i je wysuszyć. Z drugiej strony, lakier może być używany do zapanowania nad lokami, pod warunkiem, że używasz go poprawnie i oszczędnie. Spryskaj grzebień lakierem i przeczesz nim włosy wykończając uczesanie.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ