Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak pofalować włosy bez lokówki
Jak pofalować włosy bez lokówki
Jak pofalować włosy bez lokówki
Luis Faria

Jak pofalować włosy bez lokówki

Dział
Falowane włosy, niewyraziste, w stylu bohemy, to idealna fryzura na słoneczną porę roku. Dobra wiadomość jest taka, że nie potrzebujesz lokówki, aby zrobić fale na swoich włosach. Zoom na różne sposoby pofalowania włosów bez użycia lokówki.
 
Zazwyczaj, fale na włosach stworzone przy użyciu prostownicy trzymają się równie długo jak te stworzone dzięki lokówce. "Prostownica pozwala stworzyć szerokie spirale. Zanim jej użyjesz, nałóż na włosy piankę, aby nadać lokom tekstury. Kiedy już je zrobisz, rozluźnij je, tak, aby uzyskać fale, a nie ściśnięte loki. Napływ ciepła pozwala utrwalić zagięcia na włosach. Trochę tak jak w przypadku prasowania!"
 
Wałki na rzepy stanowią również dobrą metodę, aby stworzyć fale. "Okręć pionowo włosy wokół wałków. Następnie zostaw je tak i sięgnij po suszarkę dla wzmocnienia efektu działania wałków. Roztrzep palcami uzyskane loki, aby nadać im naturalnego efektu".
 
Obie te techniki pozwalają utrzymać efekt falowanych włosów przez cały dzień, jeśli tylko dobrze przygotowałaś na to swoje włosy. "Przed użyciem prostownicy czy też wałków, nałóż piankę na włosy. Kiedy loki są już gotowe, spryskaj je obficie lakierem na całości włosów. Będziesz pewna, że efekt utrzyma się od rana aż do wieczora".
 
Nasza rada: Jeśli wybierasz falowanie włosów z użycie wałków na rzepy, musisz wybrać wałki dostosowane do długości twoich włosów. Im dłuższe masz włosy, tym większych wałków potrzebujesz.
 
© Pixelformula / Pokaz Burberry Prorsum prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ