Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak pielęgnować włosy, by uzyskać na nich piękne refleksy
Jak pielęgnować włosy, by uzyskać na nich piękne refleksy

Jak pielęgnować włosy, by uzyskać na nich piękne refleksy

Twój styl życia, dieta, nawyki w sferze pielęgnacji włosów, a także wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia wpływają na zdrowie i wygląd Twoich włosów. Czy Twoje włosy wyglądają na tłuste lub straciły swój połysk? Oto nasze rady, co zrobić, aby uzyskać na nich piękne połyskujące refleksy.
 
Włos świadczy o Twojej obecnej formie. “Jeżeli jesteś zmęczona, zestresowana lub chora, włos także nie będzie się miał najlepiej. Zanieczyszczenia mogą osiadać na Twoim włosie niemal tak, jak osad ze zbyt twardej wody. Powinnaś zatem zadbać o to, by pomóc włosom odzyskać siłę i blask.”
 
Pierwszym sposobem na uzyskanie pięknych refleksów jest masaż skóry głowy. Nic on nie kosztuje i możesz go wykonywać w domu tyle razy, ile masz na to ochotę! “Zabieg ten nie sprawi, co prawda, że włos stanie się błyszczący, ale będzie za to piękniejszy. Masuj, a raczej staraj się “odkleić” skórę głowy od czaszki, aby skóra stała się bardziej miękka, a tym samym utleniona. Wykonuj taki masaż tak często, jak to tylko możliwe, na początek, przy każdym myciu głowy.”
 
W ramach innego rozwiązania, pozwalającego uzyskać piękne refleksy na włosach, możesz uciec się do koloryzacji. Niekoniecznie na trwałe! “W salonach Jean Louis David, najlepszym sposobem na uzyskanie pięknych refleksów będzie skorzystanie z usługi Połysk. Jest to metoda czasowej koloryzacji, która schodzi po kilku myciach. Pozwala ona nadać włosom połyskujące refleksy i poprawić ich naturalny kolor. Uzyskasz dzięki temu głębokie refleksy bez żadnych ograniczeń i radykalnych zmian.”
 
Na co dzień, ważne jest, by używać właściwych produktów do pielęgnacji włosów. Szampon niedostosowany do rodzaju Twoich włosów wystarczy, by połysk nie był już tak wyrazisty. Jest to uwaga szczególnie ważna dla brunetek, które nie muszą używać specjalnych produktów, aby uzyskać refleksy. Dobry szampon i odpowiednia maseczka wystarczą, by Twoje włosy wyglądały pięknie. Blondynki i rude mają do wyboru więcej produktów, które pozwalają podkreślić refleksy na włosach. “Blondynkom polecamy szampony na bazie rumianku, które pozwalają podkreślić refleksy. Z kolei, osoby o rudym kolorze włosów mogą wykorzystać w tym celu hennę.”
 
Nasza rada: Aby utrzymać połysk włosów w ciągu dnia, zastosuj serum. Nalej kropelkę serum na dłonie, ogrzej ją i nałóż równomiernie jedynie na długościach włosów (na włosach poza skórą głowy) i na końcówkach.
 
© DR © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź