Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak pielęgnować mój balejaż
Jak pielęgnować mój balejaż
Eksperci

Jak pielęgnować mój balejaż

Dział
W salonach Jean Louis David, wolimy mówić o kontraście. Chodzi o rozjaśnienie niektórych części włosów po to, by otrzymać jasny i indywidualny kontrast w zależności od fryzury. Zaletą tej techniki jest to, że nie prowadzi do klejenia się włosów. Jednak, nie powinnaś zapominać o ich właściwej pielęgnacji.
 
Balejaż, nawet jeżeli chodzi tylko o częściowe farbowanie, ma trwały efekt. Musisz więc dbać o niego w domu i regularnie odwiedzać swojego fryzjera. „W przypadku balejażu wystarczy jedna wizyta w salonie raz na 3-4 miesiące, podczas gdy w przypadku koloru należałoby udać się do fryzjera raz w miesiącu.” W przeciwieństwie do klasycznego farbowania, nie musisz zajmować się odrostami, ponieważ  wtapiają się one w resztę fryzury. „Jednak jeżeli naprawdę nie możesz czekać, możemy zaproponować Ci retusz przy użyciu kremu rozjaśniającego, który pozwoli Ci wytrzymać do następnego spotkania."
 
W domu, pielęgnuj swój balejaż tak, jakbyś zajmowała się włosami kolorowymi. „Używaj na zmianę produktów nawilżających dla głębokiego odżywienia rozjaśnionych włosów oraz kosmetyków do włosów farbowanych, takich jak szampony i maseczki, które pozwolą twojemu kolorowi trwać jak najdłużej.” Ponadto, wybieraj raczej produkty do włosów blond, niż farbowanych. Twoje włosy pozostaną dzięki temu lśniące i intensywnie odżywione.
 
Nasza rada: Te z was, które chcą pokazać jeszcze jaśniejszy odcień blondu, czyli nie złoto, tylko biel, mogą od czasu do czasu użyć szamponu do białych włosów lub środka przeciw żółknięciu. Produkty te usuwają z włosa nadmiar patyny. Ten ostatni zapewni tobie jaśniejszy i bardziej przejrzysty efekt. Wystarczy ich użyć raz na 2 tygodnie.
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ