Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak ożywić mojego kucyka?
Jak ożywić mojego kucyka?

Jak ożywić mojego kucyka?

W tym sezonie modny jest kucyk. Szczególnie wtedy, gdy usytuowany jest na poziomie karku. Niemniej jednak, czasem masz ochotę go zmienić. Jak ożywić więc kucyka podczas dnia? Rozszyfrujmy.
 
Kucyk to fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody, która jest łatwa do uczesania, a zarazem stylowa. "Nie ma nic prostszego niż kucyk! Niemniej jednak, czasem możesz się nią rozczarować. Kucyk jest tak prosty do zrobienia, że czasem może ci się wydawać, że brakuje mu elegancji i wyrafinowania".
 
Na co dzień, gdy wychodzisz do pracy, kucyk okazuje się być prosty w uczesaniu. "Czasem jednak, w ciągu dnia, może ci się on znudzić. Na szczęście fryzurę tę możesz łatwo zmienić. Możesz z nią praktycznie zrobić wszystko… warkocza czy też skręty!".
 
Wolisz wysoko uczesanego kucyka? "Z jego górnej części zrób warkocza. Odrobina stylu bohemy doda twojej fryzurze kobiecości. Inna możliwość: rozdziel kucyka na dwie części i opleć jeden kosmyk wokół drugiego. Oto właśnie uzyskałaś eleganckie skręty!".
 
Twój kucyk uczesany jest na poziomie karku? Zamiast zmieniać kucyka, dodaj oryginalności na poziomie wiązania. "Wybierz jeden kosmyk z twojego kucyka i owiń go wokół gumki. Możesz zrobić zmierzwionego kucyka, nawet jeśli jest on nisko umieszczony".
 
Nasza rada: Krótkie włosy będzie łatwiej ożywić na poziomie wiązania. Jeśli masz długie włosy, będziesz musiała ożywić je na poziomie fryzury samej w sobie.
 
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Niezbędne w tym sezonie