Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak ożywić mojego kucyka?
Jak ożywić mojego kucyka?
Fryzura

Jak ożywić mojego kucyka?

Dział
W tym sezonie modny jest kucyk. Szczególnie wtedy, gdy usytuowany jest na poziomie karku. Niemniej jednak, czasem masz ochotę go zmienić. Jak ożywić więc kucyka podczas dnia? Rozszyfrujmy.
 
Kucyk to fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody, która jest łatwa do uczesania, a zarazem stylowa. "Nie ma nic prostszego niż kucyk! Niemniej jednak, czasem możesz się nią rozczarować. Kucyk jest tak prosty do zrobienia, że czasem może ci się wydawać, że brakuje mu elegancji i wyrafinowania".
 
Na co dzień, gdy wychodzisz do pracy, kucyk okazuje się być prosty w uczesaniu. "Czasem jednak, w ciągu dnia, może ci się on znudzić. Na szczęście fryzurę tę możesz łatwo zmienić. Możesz z nią praktycznie zrobić wszystko… warkocza czy też skręty!".
 
Wolisz wysoko uczesanego kucyka? "Z jego górnej części zrób warkocza. Odrobina stylu bohemy doda twojej fryzurze kobiecości. Inna możliwość: rozdziel kucyka na dwie części i opleć jeden kosmyk wokół drugiego. Oto właśnie uzyskałaś eleganckie skręty!".
 
Twój kucyk uczesany jest na poziomie karku? Zamiast zmieniać kucyka, dodaj oryginalności na poziomie wiązania. "Wybierz jeden kosmyk z twojego kucyka i owiń go wokół gumki. Możesz zrobić zmierzwionego kucyka, nawet jeśli jest on nisko umieszczony".
 
Nasza rada: Krótkie włosy będzie łatwiej ożywić na poziomie wiązania. Jeśli masz długie włosy, będziesz musiała ożywić je na poziomie fryzury samej w sobie.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ